اشتغالزایی ۱۵ هزار نفری با احیای واحدهای نیمه تعطیل

مسیر بلوغ شرکتهای فناور

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کار های نوین جوانان وندا:

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت:۵۴۰۰ واحد تعطیل و نیمه تعطیل در ۲سال گذشته احیا شده است. یکی از اقدامات دولت سیزدهم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید  نهضت ملی احیا و راه‌اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و غیرفعال یا افزایش ظرفیت تولید، رفع مشکلات و اعطای تسهیلات است. مطابق گزارش منصوری , معاون اجرایی رئیس جمهور بیش از 5400واحد تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه بازگشته است.

محسن منصوری در  توییتی نوشت که در دوسال گذشته بیش از 5400واحد تعطیل و نیمه‌تعطیل به چرخه تولید بازگشت.

‏از موارد مهم مورد ‎تمجید رهبر معظم انقلاب از عملکرد دولت مردمی، راه‌اندازی کارگاه‌های تعطیل‌شده بود:چند هزار کارخانه تعطیل یا نیمه‌تعطیل راه افتاده؛ این خیلی مهم است. مفتخریم که با تلاش مجموعه ‎دولت سیزدهم، در دوسال گذشته بیش از 5400واحد تعطیل و نیمه‌تعطیل به چرخه تولید بازگشت.

وی افزود: پنج هزار و 400واحد راکد تولیدی و صنعتی در این 2سال به چرخه تولید برگشته است؛ این یعنی اشتغالزایی و طبق برآوردهای ما بیش از 100همت از سرمایه های مردم به چرخه تولید برگشته که این چیزی جز لطف خداوند نیست.

منصوری در ادامه نوشت: اشتغالزایی برای سه هزار و 300زن سرپرست خانوار انجام شد که این مهم است و در هفت هزار طرح 20هزار میلیارد ریال تسهیلات داده شد اما بیش از 60هزار میلیارد ریال از سرمایه های مردم به چرخه تولید برگشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *