اعلام فراخوان حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه‌ بین‌المللی روسیه

نمایشگاه بین المللی روسیه

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

فراخوانی مبنی بر شرکت در پاویون ایران و هیأت تجاری در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات صنعتی و ماشین‌سازی روسیه برای شرکت‌های دانش‌بنیان منتشر شد.

 نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، خدمات و نوآوری ویژه مؤسسات صنعتی و صنایع مختلف در روسیه ۲ تا ۴ آبان‌ماه سال جاری در مسکو برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات صنعتی و ماشین‌سازی روسیه دارای مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت صمت و وزارت خارجه ایران و با مشارکت وزارت صنعت و تجارت، وزارت انرژی و دومای روسیه است.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به بازار جهانی، عقد قرارداد با سرمایه‌گذاران خارجی و تعریف پروژه‌های مشترک بین‌المللی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی فعال در حوزه تجهیزات صنعتی و ماشین‌سازی محسوب می‌شود.

 تا ۱۰۰ میلیون تومان امکان حمایت بلاعوض ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان‌ها جهت غرفه داران پاویون ایران نیز وجود دارد. مهلت ثبت‌نام تا ۱۰ مهرماه است، با توجه به متراژ فضای اختصاصی پاویون ایران، زمان ثبت‌نام در اولویت جانمایی غرفه‌ها و اختصاص خدمات و هزینه‌ها تأثیرگذار است.

گروه‌های کالایی اصلی نمایشگاه شامل تولیدکنندگان ماشین‌آلات، پمپ‌های صنعتی، تجهیزات تولید برق و تجهیزات مربوطه، کمپرسورها، شیرآلات، تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک، دیگ‌های صنعتی، CHP واحدهای، نیروگاه‌های حرارتی، توربین‌های بخار و گاز، نیروگاه‌های حرارتی مخازن، برج‌های خنک‌کننده لوله و اتصالات لوله، اتوماسیون و ژنراتورها می‌شود.

بنابر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ هماهنگی جلسات بنگاه به بنگاه با صاحبین صنایع روس برای مشارکت‌کنندگان، بازدید از شهرک‌های صنعتی، نشست مشترک در سفارت ایران، جلسه مشترک با اتاق بازرگانی روسیه، حمل و ارسال بار نمایشگاهی، دریافت ویزای تجاری، امکان هماهنگی بازدید از شرکت‌ها و کارخانجات مرتبط، امکان هماهنگی مترجم و سیم‌کارت از خدمات جانبی پاویون و هیأت تجاری همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *