برگزاری ششمین دوره کلاس های حضوری و آنلاین بانوان منتور

منتور

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

جلسه با موضوع محوری اسرار قاطعیت به تدریس جناب آقای رحمتی در محل پست نشاط استان اصفهان، امروز 17آبان ماه ۱۴۰۲ در راستای تحقق طرح اشتغال پذیری بانوان برگزار شد.

  آقای رحمتی به عنوان مدرس اصلی دوره، مفاهیم و توانمندی‌های مورد نیاز را به شرکت‌کنندگان ارائه داد و به پرسش‌ها و نیازهای آن‌ها پاسخ داد. مواد آموزشی: مواد آموزشی جلسات قبل شامل: مقالات تخصصی، مطالب آموزشی، تصاویر و ویدئوها بود تا مفاهیم به بهترین شکل به شرکت‌کنندگان منتقل شود. در مورد منتور و مشاورین کسب و کار و چگونگی کوچ و جذب و نگهداری مشتری ، بازاریابی ، مدیریت ارتباط، نحوه برخورد با مشتری و در مورد توصیه ها و هشدار ها برای خریداران عادی و ناراضی، ارزشها و الویت ها و تفاوت های پنهان مشتریان و شناخت رفتار های سازنده یا غلط و کذب مشتری و فروشنده و… صحبت کردند. همچنین در این جلسه را با سوالات بنیادینی چون: مخاطب کیست؟اهداف کدامند؟ واقعیت ها و شرایط چگونه اند؟ و… شروع کردند و با تعامل با حضار به آنها پاسخ دادند.

آقای رحمتی در مورد چگونگی ارتباط با مشتری برای گرفتن نتیجه بهتر،برنامه ریزی و ساماندهی برای ارتباط مفید و موثر،در مورد درست اندیشیدن درست دیدن و درست گفت و گو کردن و درست پاسخ دادن و درست سوال کردن همچنین در مورد تعدیل و تبدیل و تغییر و تحول، تعامل و گفت و گو کردند.

این دوره برای بانوان برگزار شد تا آن‌ها را به نقش منتوری در جوامع محلی تربیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *