تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی به صورت غیرحضوری پرداخت خواهد شد

صندوق کارافرینی

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کار های نوین جوانان وندا:

معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید گفت: در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی صندوق برای هوشمند‌سازی خدمات قابل ارایه در حوزه تسهیلات پرداختی، تسهیلات ضروری در صندوق کارآفرینی سراسر کشور به صورت مجازی و غیر حضوری پرداخت می‌شود.

 به نقل از ایرنا، حمیدرضا البرزی با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تمهیدات لازم در این زمینه با هدف تسهیل و تسریع در پرداخت به موقع تسهیلات به مجریان طرح های کسب و کار و شفافیت فرآیند اجرایی با هدف رصد آنی پرداخت‌های انجام شده صورت گرفت و هم اکنون در همه کشور، تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی، غیر حضوری پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر مزایای اجرای این طرح افزود: تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه‌های تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات و جلوگیری از انحرافات احتمالی کاربر از مزایای پرداخت تسهیلات غیر حضوری است.

معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: با طراحی نرم افزار مربوطه توسط کارشناسان فنی مرکز فن آوری اطلاعات صندوق، در ابتدا استان البرز به عنوان استان پایلوت برای پرداخت تسهیلات غیر حضوری انتخاب شد و پس از اطمینان از روند مناسب اجرایی نرم افرار، در تمامی استان‌های کشور، هم اکنون این تسهیلات به صورت الکترونیکی و کاملا هوشمند پرداخت می‌شود.

البرزی تاکید کرد: در مرحله بعدی الکترونیکی شدن تسهیلات پرداختی، قرار است تسهیلات اشتغال غیر حضوری شود که برنامه‌ریزی‌های آن در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *