اخبار و اطلاعیه ها

در استخدام شرکت هایseoبه چه نکاتی باید توجه کنیم؟

به گزارش مرکز توسعه کسب و کار های نوین جوانان وندا ، وقتی شخصی برای یافتن برند، صنعت، محصول یا خدمات شما در گوگل جستجو می کند، چه اتفاقی می افتد؟ کدام نتایج در صفحه نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند؟ آیا وب سایت شما در جایگاه(های) برتر قرار دارد؟

واقعیت این است که ترافیک جستجوی ارگانیک هنوز قوی ترین، مقرون به صرفه ترین و پایدارترین شکل ترافیک در اینترنت است و اگر در صفحه یک گوگل برای کلمات کلیدی صنعت خود رتبه ندارید، به این معنی است که یکی از رقبای شما این جایگاه را از آن خود کرده است و این خبر بدی برای شما است. زیرا:

۳۱.۷۳ درصد از کل کلیک ها سهم رتبه یک است!

۲۴.۷۱ درصد دیگر از کلیک ها به رتبه دو می رسد.

نتایج سه، چهار و پنج به ترتیب ۱۸.۶۶ درصد، ۱۳.۶۰ درصد و ۹.۵۱ درصد را به خود اختصاص دادند.

با این حساب سه نتیجه برتر جستجوی گوگل، حدود ۷۵ درصد از کل کلیک ها را به خود اختصاص می دهند. طبق این آمار تقریباً هیچ کس از صفحه دوم نتایج گوگل بازدید نمی کند و اگر انجام دهند، کلیک نمی کنند! (فقط ۰.۷۸ روی نتیجه صفحه دو کلیک می کنند.)

همه اینها برای گفتن این بود که دیگر نمی توانید سئو یا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را نادیده بگیرید. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو (SEO) عمل ایجاد، بهینه سازی و مهندسی محتوای سایت است. در فرآیند سئو ما به موتورهای جست و جو کمک میکنیم درک بهتری از محتوای سایت داشته باشند تا بتوانند منطبق ترین پاسخ را برای جست و جو گران ارائه دهند. با توجه به تخصصی بودن سئو، شما نیاز به متخصص یا شرکت ارائه دهنده خدمات سئو حرفه ای دارید تا سایت شما را به صفحه اول گوگل برساند. اما مشکل همین جاست. با وجود بسیاری از شرکت ها و آژانس های سئوی مختلف در بازار، چگونه دست به انتخاب صحیح می زنید؟

اگر در حال بررسی خدمات سئو هستید، احتمالا با چند شرکت سئو مختلف برخورد کرده اید. اگرچه آنها در مورد خدمات خود در وب سایتشان صحبت می کنند، ممکن است هنوز رمزگشایی اینکه یک شرکت سئو دقیقاً چه کاری انجام می دهد دشوار باشد. این امر به ویژه زمانی صادق است که شما آشنایی چندانی با اصطلاحات سئو ندارید.

در اینجا ما سعی می‌کنیم با نشان دادن اینکه دقیقا چه ویژگی هایی بهترین شرکت‌های سئو را از بقیه متمایز می‌کند، انتخاب را برای شما آسان کنیم.

تجربه و حرفه ای بودن شرکت سئو

وقتی صحبت از موفقیت در فضای دیجیتال می شود؛ تجربه شرکت سئو شما اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید نتایج عالی داشته باشید، توصیه می شود شرکتی را انتخاب کنید که تجربه موفقی را ترجیحاً در صنعت شما داشته باشد. چنین شرکت هایی درک بهتری از کسب و کار شما خواهند داشت.

شهرت خوب

مشتریان فعلی و قبلی همیشه در مورد ارائه دهندگان خدمات سئو سایت خود حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. به همین دلیل است که بهتر است با پرسش از مشتریان قبلی و فعلی، اعتبار شرکت سئوی مورد نظر خود را ارزیابی کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی، انجمن ها و حتی گوگل مپ را بررسی کنید.

از آخرین تکنیک های سئو استفاده می کند

حوزه بازاریابی آنلاین به طور مداوم در حال گسترش است و تکنیک های سئو در حال تکامل هستند. یک آژانس سئو خوب مرتباً آخرین به‌روزرسانی‌ها و تغییرات در تکنیک‌های SEO را دنبال می‌کند. آنها تکنیک های جدید را تجزیه و تحلیل می کنند و آنها را مطابق با نیازهای مشتریان خود به کار می گیرند. با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل به طور مداوم در حال تغییر و هوشمندتر شدن هستند، تکنیک های سئو شما نیز باید همگام با این تغییرات باشد.

تیم حرفه ای

یک تیم حرفه ای از ویژگی های مهم یک آژانس عالی سئو است. شرکت‌های تاپ کارکنان خود را تشویق می‌کنند تا به طور منظم تحقیق کنند تا بتوانند از آخرین تغییرات و الگوریتم های گوگل مطلع باشند. آنها همچنین به طور مداوم کارکنان خود را آموزش می دهند تا اطمینان حاصل کنند که با استراتژی های جدید و ابزارهای سئو که به تازگی وارد بازار شده اند، آشنا هستند. آنها همچنین بر روی ابزارها و فناوری مورد نیاز برای به حداکثر رساندن اثربخشی خود سرمایه گذاری خواهند کرد. شرکت های معروف سئو متخصصان مختلفی را استخدام خواهند کرد. از طراحان وب گرفته تا کپی رایترها و حتی متخصص لینک سازی! آنها به هر کارمندی این امکان را می دهند که مهارت های خود را تقویت کند تا بتواند نتایج عالی ارائه دهد.

عدم استفاده از روش های سئو کلاه سیاه

یک آژانس سئو معتبر همیشه از متدولوژی های کلاه سفید هنگام ارائه خدمات به مشتریان استفاده می کند. آنها هرگز از تکنیک های کلاه سیاه مانند ترافیک فیک، کیورد استافینگ، متن نامرئی و … برای بهبود جایگاه استفاده نمی کنند. موتورهای جستجوی نظارت دقیقی روی سایت ها انجام می دهند و زمانی که شما در حال استفاده ازاستراتژی های سئو کلاه سیاه باشید، وب سایت شما ممکن پنالتی و از نتایج حذف شود. به همین دلیل شما به شرکتی نیاز دارید که از روش های سئو کلاه سفید استفاده کند. یک شرکت خوب با استفاده از لینک سازی ایمن، تولید محتوا متمرکز بر کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط و بهینه سازی فنی، وب سایت شما سئو فرندلی می کند. تکنیک های سئو کلاه سفید، رشد پیوسته، اما نتایج پایدارتری به همراه دارد.

خدمات سفارشی سئو متناسب با بودجه و اهداف شما

شرکت های مختلف نیازهای سئویی متفاوت خواهند داشت و یک آژانس خوب این موضوع را درک خواهد کرد. شرکت‌های بزرگ قبل از اینکه درباره قیمت سئو صحبت کنند، برای تجزیه و تحلیل کسب‌وکار شما و اهدافی که می‌خواهید به آنها برسید، زمان میگذارند. یک شرکت خوب اطمینان حاصل می کند خدماتی را که ارائه می دهد، متناسب با نیازهای خاص و منحصر به فرد کسب و کار شما باشد. هنگامی که به جای هزینه بر بازگشت سرمایه تمرکز می کنید، برای ایجاد هرگونه تغییر انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت تا اطمینان حاصل کنید که از تلاش های خود حداکثر سود را به دست می آورید. نکته مهم در مورد هزینه سئو این است که قیمت بسته سئو بر اساس بسیاری از عوامل، مانند میزان محتوای مورد نیاز، انتظارات، پیش بینی ها برای رشد کسب و کار و محدوده خدمات مورد نیاز متفاوت است. شما باید دید نسبتاً خوبی نسبت به خدمات سئو داشته باشید تا هنگام دریافت قیمت سئو از آژانس های بازاریابی غافلگیر نشوید!

امروزه بهینه سازی موتورهای جستجو و استراتژی های بازاریابی دیجیتال بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی آنلاین هستند. میلیاردها کاربر هر روز از تلفن همراه خود برای جستجوی بهترین کالاها و خدمات در محل خود استفاده می کنند. کسب‌وکارها زمانی می‌توانند از این مشتریان بهره ببرند که استراتژی‌های سئوی مناسب را به کار گیرند. به همین دلیل است که شرکت ها به بهترین آژانس های سئو نیاز دارند که رتبه وب سایت آنها را در موتورهای جستجو بهبود بخشند، ترافیک ارگانیک را افزایش دهند و نرخ تبدیل فروش آنها را افزایش دهند. با در نظر گرفتن ویژگی های ذکر شده در بالا، مطمئناً شرکت مناسب را پیدا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.