دورهٔ سئو برای مدیران

دورهٔ سئو برای مدیران
توضیحات وبینار

سئو برای مدیران

در عصر دیجیتال امروز که به‌سرعت درحال تغییر و تحول است، بخش مهمی از موفقیت کسب‌ و کارها به حضور آنلاین آن‌ها بستگی دارد. بنابراین، بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو فقط یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت استراتژیک برای پیشی‌گرفتن از رقبا است. به همین دلیل، به‌کارگیری سئو برای مدیران تبدیل به ابزاری حیاتی شده تا دیده‌شدن و اعتبار برند خود را در فضای دیجیتال افزایش بدهند. 

در این دوره ما قصد داریم به‌طور جامع به اهمیت درک سئو برای مدیران بپردازیم و جنبه‌های کلیدی فرآیند سئو و نحوه‌ٔ مدیریت آن را تجزیه‌ و تحلیل کنیم تا از قدرت بی‌نظیر آن در رشد کسب‌ و کارتان بهره ببرید. 

  فرآیند سئو

به طور کلی، سئو مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و تکنیک‌هاست که احتمال دیده‌شدن وبسایت شما را در نتایج موتورهای جست‌وجو افزایش می‌دهد. در ابتدای دوره، ما به مهم‌ترین سؤال می‌پردازیم: سئو دقیقاً چیست و برای کدام کسب‌وکارها مفید است؟ 

همچنین می‌گوییم چگونه می‌توان میزان کاربرد آن را در کسب‌وکار تجزیه‌وتحلیل کرد و منابع را هوشمندانه اختصاص داد تا بهینه‌ترین نتیجه را به ارمغان بیاورد. سپس گام‌های اجرای مؤثر سئو را بررسی می‌کنیم و در مورد اقدامات عملی موردنیاز برای بهبود حضور آنلاین، افزایش ترافیک و در نهایت افزایش نرخ تبدیل کسب‌ و کار صحبت می‌کنیم.

  مدیریت فرآیندهای سئو

مدیران نقش مهمی در نظارت بر اجرای فرآیند سئو در سازمان خود دارند. ما مراحل سئو را توضیح می‌دهیم و می‌گوییم چه کارهایی باید انجام شود. 

برای اینکه این فرآیند به بهترین شکل ممکن اجرا شود، لازم است بخش‌های مختلف شرکت از جمله بازاریابی، تولید محتوا، توسعه وب و آنالیز داده‌ها با یکدیگر همکاری کنند. ارتباط درست و هماهنگی موثر بین این تیم‌ها باعث می‌شود مطمئن شوید که استراتژی سئو کارآمد است و با اهداف کلی کسب‌وکارتان همسو است.

  استراتژی و برنامه‌ریزی سئو

استراتژی و برنامه‌ریزی موثر سئو، یکی از پایه‌های موفقیت در فضای دیجیتال است. قلب سئو در درک کلمات کلیدی نهفته است؛ زیرا عنصر اساسی برای ساختار محتوای سایت، هدف قراردادن مخاطبان، افزایش رتبه در موتورهای جستجو و تمایز بین رقباست.  بنابراین ما به‌طور مفصل به کیورد ریسرچ می‌پردازیم و از انواع کیوردها در کسب‌ و کارهای مختلف می‌گوییم. همچنین این تصور اشتباه که داشتن ورودی زیاد بهتر است را اصلاح می‌کنیم و توضیح می‌دهیم چطور برای خیلی از کسب‌ و کارها، داشتن ورودی کم و مؤثر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

  اجرای سئو و نظارت بر آن

وقتی استراتژی سئو کسب‌ و کار شما طراحی شد، قدم بعدی به عنوان یک مدیر این است که مطمئن شوید اجرای آن به بهترین شکل اتفاق می‌افتد. برای پیگیری اثربخشی استراتژی و ایجاد تغییرات در بخش‌هایی با بازدهی کمتر، لازم است که به طور مستمر بر فرآیند سئوی کسب‌ و کار خود نظارت داشته باشید. با استفاده از ابزارهای تحلیلی، مدیران می‌توانند الگوهای ترافیک سایت، تعامل کاربران، نرخ تبدیل و دیگر داده‌های مربوط به وبسایت خود را آنالیز کنند تا تلاش‌هایشان را در فرآیند سئو بهینه‌تر کنند.

  گزارش‌های سئو

بررسی گزارش‌های سئو یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف مدیران است. این گزارش‌ها اطلاعات مهمی درباره‌ی کارکرد استراتژی‌های مختلف سئوی شما و تاثیر آن‌ها بر دیده‌شدن کسب‌ و کارتان در فضای آنلاین به شما می‌دهند. بنابراین، ما از گزارش‌های اکتیو می‌گوییم، گزارش‌هایی که باید از قبل آماده باشد تا بدانیم می‌خواهیم چه کار کنیم. 

از اهمیت داشتن یک برنامه‌ی مدون سئو صحبت می‌کنیم. از کاربرگ‌های سئو می‌گوییم و توضیح می‌دهیم چگونه فرایندهای سئو را مستندسازی کنیم. و سپس به این می‌پردازیم که گزارش‌های پسیو را چگونه ارزیابی کنیم. به ابزارهای مختلف ارزیابی و گزارش‌های ارزیابی عملکرد هم می‌پردازیم.

  اشتباهات سئویی و قراردادهای سئو

درک‌ کردن اهمیت سئو بسیار مهم است، اما جلوگیری از اشتباهات رایجی که می‌تواند مانع پیشرفت شما در زمینه‌ی سئو شود هم به همان اندازه اهمیت دارد. همچنین چه قصد داشته باشید متخصص سئو استخدام کنید و چه بخواهید فرایندهای سئو خود را برون‌سپاری کنید، باید با زیروبم قراردادهای سئو آشنا شوید؛ بنابراین ما قراردادهای سئو را بررسی می‌کنیم و تمپلیت قرارداد را به شما می‌دهیم. از قرداد سئو با کارمندی که می‌خواهید استخدام کنید، قرداد دورکاری سئو یا فری‌لنسر سئو، قرارداد با شرکت‌هایی که کارشان سئو است، قرارداد با ناظرین سئو و مشاورین سئو و… نیز صحبت خواهیم کرد.

 جوایز شرکت‌کنندگان وبینار:

 به نشانه قدردانی از حضور کسانی که در این وبینار شرکت می‌کنند، هدایایی را نیز تدارک دیده‌ایم:

 • دوره کیورد ریسرچ رایگان آکادمی منظم
 • فرم قرارداد سئو با مجری
 • فرم قرارداد سئو با کارمند
 • تمپلیت گزارشات فنی سئو
 • تمپلیت گزارشات مدیریتی سئو
 • چک‌لیست اجرایی سئوی سایت
 • آنالیز رایگان سئوی سایت به قید قرعه برای 5 نفر توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ منظم، به ارزش 8 میلیون تومان

 با ما همراه شوید تا دنیای پیچیده سئو را بشناسید و شاهد قدرت تحول‌آفرین آن در کسب‌وکارتان باشید. مجموعه وبینارها و هدایای ویژه‌ٔ ما که برای مدیران و متخصصان طراحی شده، شما را به دانش و ابزارهایی کاربردی برای رشد دیجیتالی و موفقیت کسب‌ و کارتان مجهز می‌کنند.

 این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و همین امروز ثبت‌نام کنید.

سرفصل‌های وبینار
 • فرایند سئو
 •  برنامه ریزیو استراتژی سئو
 •  اجرا و نظارت بر اجرای سئو
 •  گزارش های سئو
 •  اشتباهات سئو
 •  قراردادهای سئو
مخاطبین

 این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟

 • صاحبان و مدیران کسب‌ و کار که به دنبال استفاده از استراتژی‌های سئو برای افزایش حضور و رشد در بازار هستند.
 • مدیران دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی که می‌خواهند استراتژی‌های مارکتینگ خود را بهبود دهند.
 • کارآفرینان علاقه‌مند به تسلط بر سئو برای پیشبرد سرمایه‌گذاری‌های آنلاین خود.
 • مشاوران و فریلنسرهای متخصص در بازاریابی که می‌خواهند مجموعه مهارت‌های خود را با یادگیری تخصص سئو افزایش دهند.
 • صاحبان و مدیران فروشگاه‌های آنلاین که هدفشان بهبود سئو وب‌سایت خود برای هدایت ترافیک ارگانیک و افزایش نرخ تبدیل است.
 • صاحبان مشاغل کوچک که می‌خواهند با استفاده از قدرت سئو، هم‌تراز رقبای بزرگ‌تر فعالیت کنند.
سوالات متداول

آیا این وبینار برای کسانی که دانش قبلی در زمینه SEO ندارند مناسب است؟

بله این وبینار برای افراد با سطوح مختلف دانش SEO از جمله مبتدیان طراحی شده است. ما با اصول اولیه شروع می‌کنیم و به‌تدریج به مفاهیم پیشرفته‌تر می‌پردازیم.

وبینار چقدر تعاملی خواهد بود؟

این وبینار شامل یک جلسه پرسش‌وپاسخ است که در آن می‌توانید مستقیماً از مدرس سؤال بپرسید. هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری تعاملی و جذاب به شماست.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  4 شهریور 02 – ساعت 20:00

مدت وبینار: 13 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *