دوره آموزشی Network+ – مبانی شبکه

دوره آموزشی مبانی شبکه

در آموزش نتورک پلاس دانش پژوهان پیــش از ورود به دوره شبکه، دوره های حرفه ای شبکه (سیسکو، مایکروسافت و…) لازم است پیش نیازهــای اولیه مرتبط با مباحث شبکه را فرا گیرند.

 آموزش +Network اولین و پایه ای ترین دوره برای ورود به دنیای شبکه خواهد بود که توسط شرکت Comptia ارائه شده است.

در آموزش نتورک پلاس قرار است به صورت جامع به سرویس های شبکه، سرویس ها و زیرساخت هایی که قرار است فراهم شود تا خدماتی را به کاربران شبکه ارائه کنند بپردازیم.

وقتی در رابطه با زیرساخت های شبکه صحبت می کنیم همه چیز مربوط به مباحث Routing و Switching خواهد شد.

شما دانشجویان در دوره +Network مقدماتی را یاد می گیرید که موجب می شود شما فهم عمیق تری نسبت به تکنولوژی های پیشرفته که در دوره های آینده یاد خواهید گرفت، داشته باشید.

این دوره +Network به شما کمک می کند تا تحلیل دقیق تری از شیوه انتقال ترافیک و عملکرد سرویس ها بدست آورید.

برای ورود به دنیای شبکه باید از کجا شروع کنیم؟
برای ورود به بازار کار نباید به آموزش های دانشگاه دل ببندید آموزش های فراتر از مفاهیم پایه ای دانشگاه می تواند شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. حالا این آموزش ها را از کجا باید شروع کنیم؟ ما به شما کمک می کنیم.

آموزش +Network یک دوره ۳۰ ساعته می باشد که فراگیران این دوره با انواع شبکه های کامپیوتری مانند Domain و Workgroup، انواع اتصالات و رسانه های ارتباطی، تکنولوژی های شبکه، آدرس دهی های منطقی IP Addressing ،Subneting، لایه های شبکه و………… آشنا خواهند شد و پس از گذراندن این دوره شما می توانید وارد دنیای شبکه شوید.

نحوه ی برگزاری آموزش +Network در موسسه عصر رایان شبکه

آموزشــگاه های مختلــفی در کشــور ایــن دوره شبکه را بــه اشــکال مختلفی برگــزار می کنند. اما موسسه عصر رایان شبکه با توجه به کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب و بهره گیری از کلاس های آنلاین بیش از ۶ سال است که این دوره و تمامی دوره های دیگر خود را به صورت حضوی و مجازی (آنلاین) همزمان برگزار می کند تا تمامی دانشجویان بتوانند از ابتدا دوره های شبکه خود را بصورت کاملا حرفه ای فرا بگیرند.

کلاس های موسسه عصر رایان شبکه حتی در دوره +Network مباحث را به صورت تئوری و عملی به فراگیران آموزش میدهد تا فراگیران بتوانند مسیر خودشان را به درستی انتخاب کنند و حتی دانشجویانی که به صورت آنلاین از این کلاس ها استفاده می کنند بتوانند سناریوهای مختلف را در منزل بصورت عملی راه اندازی کنند و در صورت مشکل در سناریو، اساتید دوره troubleshooting یا عیب یابی را انجام خواهند داد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *