اخبار و اطلاعیه ها

دوره جامع آموزش پرفورمنس مارکتینگ

آموزش پرفورمنس مارکتینگ

توضیحات

همان‌طور که از نام این نوع بازاریابی مشخص است، هدف اصلی پرفورمنس مارکتینگ وابسته به عملکرد و نتیجه می‌باشد. بازاریابی عملکردی در دنیای وب اتفاق می‌افتد و به همین دلیل نتایج آن به خوبی قابل اندازه‌گیری هستند. در این روش، تبلیغ دهنده تنها به ازای دریافت نتایج دلخواهش موظف به پرداخت مبلغی مشخص خواهد بود. به عنوان مثال، یک فروشگاه آنلاین به دنبال فروش بیشتر است و یا یک شرکت با هدف افزایش نصب اپلیکیشن اقدام به بازاریابی می‌کند، در هر حال در این روش بازاریابی، اقدامات انجام شده سنجیده می‌شود تا ببینند تا چه میزان در عملکردشان موفق بوده‌اند.

از آنجایی که صاحبان کسب و کارها و متخصصین بازاریابی از سال‌ها پیش به دنبال این نوع سیستم بودند و همواره تمایل به دریافت تضمین لازم برای رسیدن به اهدافشان دارند، پرفورمنس مارکتنیگ از همان ابتدای روی کار آمدن، بسیار موردتوجه قرار گرفت. لازم است بدانید که این روش مارکتینگ هیچ نوع پیش هزینه‌ای ندارد و تمامی مخارج آن به خروجی پروژه بستگی دارد.

باتوجه به اینکه بازاریابی عملگرا توانسته بسیاری از اهداف شرکت‌ها و سازمان‌ها را محقق کند، تاکنون طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. در روش‌های دیگر بازاریابی و تبلیغات، یک کسب و کار موظف است هزینه تک تک آگهی‌ها و تبلیغات را پرداخت کند؛ حتی اگر مخاطب به متن و یا تصویر تبلیغی توجهی نکند! این موضوع باعث می‌شود مدیران متحمل هزینه‌های بیهوده‌ای در بازاریابی شوند. اما در این روش مارکتینگ، دیگر خبری از هزینه‌های بیهوده نیست؛ چراکه شما تنها برای آنچه که به دست می‌آورید، هزینه می‌کنید.

باتوجه به مزایای بی‌نظیر پرفورمنس مارکتینگ، امروزه اکثر کسب و کارها تمایل به استفاده از این شیوه بازاریابی دارند. بنابراین اگر کسی بتواند در این حوزه کسب مهارت کند و شاغل شود، بدون شک بیکار نمی‌ماند؛

سرفصل ها

  • اصول اولیه پرفورمنس مارکتینگ
  • بازاریابی مستقیم
  • شناخت مصرف کننده آگاه
  • هدف گیری مجدد و جستجوی بهترین شیوه ها
  • هم ترازی رسانه و ارتباط با مشتری
  • تحلیل موقعیت
  • ایجاد استراتژی بازاریابی عملگرا

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *