دوره DBA تحلیلگر حرفه ای کسب و کار دانشگاه تهران

دانشگاه فنی تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

بر اساس اطلاعیه مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده فنی دانشگاه تهران اولین دوره DBA تحلیلگر حرفه ای کسب و کار با محوریت مهمترین موضوعات روز حوزه تحلیل حرفه ای کسب و کار و بهره گیری از تجارب برترین اساتید کشور برگزار می شود. مدیران و علاقه مندان به تحلیل حرفه ای کسب و کار می‌توانند از این فرصت ویژه استفاده کرده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار، بر موضوعات تخصصی همچون تحلیل وضعیت فعلی شرکت ها و ترسیم خطوط راهنما برای رسیدن به وضعیت مطلوب متمرکز شده و یک دوره بالادستی و حرفه‌ای را تجربه نمایند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش‌پژوهان با دریافت گواهینامه تحت عنوان DBA تحلیلگر حرفه ای کسب و کار بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار بویژه با نگرش تحلیل و بررسی حرقه ای کسب و کار را اثبات نمایند. لازم به ذکر است که گواهینامه پایان دوره بصورت دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، صادر خواهد شد.

مهمترین دروس DBA گرایش تحلیل گر حرفه ای کسب و کار عباتند از : ابزارها و تکنیک های تحلیل کسب و کار، سیستم تحلیل کسب و کار، مدیریت فرآیندهای کسب و کار، حک رشد، تحول دیجیتال و نسل چهارم صنعت، آینده پژوهی کسب و کار. جهت آشنایی کامل با سرفصل‌های این دوره می‌توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (سرفصل‌های دوره DBA تحلیل گر حرفه ای کسب و کار)

زمان بندی کلاس‌ها:

این دوره روزهای پنج شنبه ساعت 14 الی 20 و مطابق برنامه ماهیانه برگزار می‌شوند.

دوره دکترای DBA مشترک با مدرسه کسب و کار ژنو سوئیس نیز برگزار می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان به این لینک مراجعه نمود. (اطلاعات دوره DBA مشترک با مدرسه کسب و کار ژنو سوئیس SSBM)

نحوه پذیرش و ثبت‌نام در دوره DBA تحلیل گر حرفه ای کسب و کار

پذیرش در انواع دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88225402 یا 61115124 مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که داخل یا خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق آدرس ایمیل: dbambacatp@gmail.com پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره‌ها نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه فرآهم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *