اخبار و اطلاعیه ها

راهکار مقابله با آسیب های اجتماعی توجه به خانواده است

محمد عباسی

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان،‌ محمد عباسی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی در کارگروه اجتماعی استان اصفهان با تقدیر از مسئولان استانی به منظور نگاه ویژه به امورات اجتماعی، بیان کرد: استاندار اصفهان یکی از استانداران پرکار و مورد اعتماد دولت است و به حضور و تلاش‌شان افتخار می کنیم.
وی ادامه داد: استان اصفهان بعنوان یک استان الگو در کشور شناخته می شود، به خوبی می دانیم که این استان منشأ بسیاری از فعالیت های عظیم فرهنگی و اجتماعی در کشور بوده است.
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه در جهان همه منتظر منجی عالم بشریت هستند، عنوان کرد: جهانیان درگیر مسائل و دغدغه‌های متفاوتی هستند که تنها با ظهور منجی این مشکلات ساماندهی می شوند.
عباسی افزود: دشمن به دنبال این است تا مشکلات روز جامعه ما را عظیم جلوه دهد و مردم را ناامید کند. البته منکر این نیستیم که غفلت های داشته‌ایم؛ مثلا در دوران کرونا چندین برابر بیشتر از کشورهای غربی و آمریکا که تعداد مبتلایان و کشتگان را به نام خود ثبت کردند، مدارس را تعطیل کردیم.
وی خاطرنشان کرد: همین امر باعث شد نوجوانان و جوانان از مراکز تربیتی دور و فرصت برای دشمن فراهم شود تا فرزندان‌مان را به گمراهی بکشاند.
معاون وزیر کشور با بیان اینکه دشمن سلاح به انحراف کشیدن نوجوانان و جوانان را در اختیار دارد، گفت: دشمن با همه ابراز و اندیشکده های خود به میدان آمده و جنگی پیچیده را علیه کشورمان به راه انداخته است.
عباسی اظهار کرد: دشمنان تلاش می کنند تحلیل جوانان ما را نسبت به واقعیت ها تغییر دهند.مقام معظم رهبری هشدار داده بودند که دشمن در حال بمباران عقاید عقبه انقلاب است و ما امروز شاهد این موضوع هستیم.
وی با اشاره به اینکه دشمن سالهاست در حال فتنه‌انگیزی میان مردم ماست، گفت:راهکار مقابله با همهٔ آسیب های اجتماعی توجه ویژه به حوزه خانواده است.
معاون وزیر کشور عنوان کرد: حال که دشمن در حال تغییر ذائقه مردم و خانواده های ایرانی است؛ بایستی فعالیت‌های فوق‌العاده و ویژه‌ای را انجام دهیم تا از این فتنه نیز عبور کنیم.
وی تصریح کرد: به صورت واضح حسب توانمندی استان اصفهان در عرصه های مختلف، درخواست داریم تا پس از بررسی همه جانبه معضلات اجتماعی روز جامعه، استان نسخه پیشنهادی خود جهت برون رفت از مشکلات را ارائه دهد.
عباسی ادامه داد: همچنین علاوه بر بررسی آسیب‌های عمومی، آسیب های اختصاصی نیز شناسایی، احصا و به سطح ملی ارائه شود تا بتوانیم با یاری یکدیگر برای مشکلات راهکارهایی منطقی بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *