نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش‌بنیان برای اولین بار در گیلان برگزار خواهد شد

خدمات کسب و کار

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

دبیر اجرائی اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گیلان گفت: نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش‌بنیان در دی ماه سال جاری در استان برگزار می‌شود.

به نقل از برنا ؛ «روهام قلیچی» اظهار کرد: این نمایشگاه برای اولین بار در استان طی سه روز  از ۲۱ تا ۲۳ دی ماه برگزار خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران در سطح ملی چندی پیش در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، افزود: گیلان به عنوان اولین استان در کشور است که شاهد برگزاری این رویداد خواهد بود.

وی افزود: در این نمایشگاه فعالان این عرصه حضور موثری خواهند داشت و خدمات خود را در حوزه کسب و کار در بخش صنعت، معدن، خدمات، تجارت و… در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.

دبیر اجرائی نمایشگاه خدمات کسب و کار گیلان تصریح کرد: هدف از برگزاری این رویداد، نمایش توانمندی های افراد و شرکت های مرتبط کشورمان در این حوزه است تا بازدیدکنندگان و علاقمندان بیش از پیش با توان بالای افراد در حوزه کسب و کار آشنا شوند.

وی با اشاره به دایر شدن میزهای مشاوره و توسعه خدمات کسب و کار و ارائه مشاوره‌های مرتبط با این حوزه در نمایشگاه مذکور گفت: از دیگر اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه، کمک به ارتقای فضای کسب و کار استان و دستیابی به رتبه‌های بالاتر استان گیلان در کشور در این زمینه است.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک دستگاههای اجرایی و تشکل‌های مرتبط بخش خصوصی و ارائه مشاوره‌ها و خدمات حمایتی لازم، شاهد افزایش فضای امید آفرینی، نشاط  و نیز ارتقای سطح دانش و مهارت‌های جوانان و نوجوانان در کنار صاحبان کسب و کارها و مدیران بنگاه‌های اقتصادی باشیم.

قلیچی افزود: با توجه به رویکرد دانش‌بنیان این نمایشگاه، در کنار اساتید، موسسات ارائه دهنده خدمات در حوزه کسب و کار، شرکت‌های مشاوره‌ای و واحدهای تولیدی و خدماتی، فضاهایی نیز به حضور شرکتهای فناور، نوآور ، صنایع خلاق، دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها و نیز مراکز علمی و پژوهشی اختصاص یافته است.

قلیچی با اشاره به برنامه‌های علمی و اجرایی نمایشگاه مذکور گفت: برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ، بیش از ۳۰ سخنرانی توسط اساتید ملی و استانی، سینما کارآفرینی و تحلیل فیلم برای دانش‌آموزان، دانشجویان و جوانان، ارائه تجربیات کارآفرینان موفق و غیر موفق کشور و استان، رونمایی و ارائه توضیحات در خصوص برخی سامانه های ارائه دهنده خدمات در حوزه کسب و کار از جمله برنامه‌های این نمایشگاه می باشد.

وی در ادامه گفت: برگزاری بازدیدهای دانش‌آموزان و دانشجویان، از این نمایشگاه، در قالب طرح ایران گشت، با همکاری اداره کل صمت، آموزش و پرورش، بنیاد نخبگان و دانشگاه‌های استان یکی دیگر از برنامه‌های موثر این نمایشگاه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *