وبینار اصول تیم‌سازی و کار تیمی

وبینار اصول تیم‌سازی و کار تیمی

توضیحات وبینار

بسیاری از سازمان‌های مطرح دنیا به دلیل مرسوم شدن کار تیمی در آن‌ها توانسته‌اند به موفقیت‌های زیادی دست یابند. زمانی که کارمندان یک مجموعه به خوبی کار تیمی را فرا گرفته باشند، بدون شک فضای بهتری برای رشد و پیشرفت برای آن‌ها فراهم شده است.

یک اصل مهم در تیم‌سازی وجود خلاقیت فردی و تیمی است که موجب بالندگی و رشد کسب و کارها می‌شود؛ از این رو سازمان‌ها، مدیران و حتی افراد شاغل در شرکت‌های موفق و کارجویان و دانش‌پژوهان به دنبال افزایش خلاقیت های فردی و تیمی خود هستند.

در این وبینار اصول اولیه تیم‌سازی و کار تیمی، تیم‌سازی حرفه‌ای، معرفی روش‌های مختلف تیم‌سازی و راهکارهای حل چالش‌ها و مسائل کار تیمی را می‌آموزید.

سرفصل‌های وبینار

تفاوت کار گروهی و کار تیمی

ویژگی‌های یک تیم خوب و اصول تیم‌سازی حرفه‌ای

معرفی استراتژی‌های لازم برای بهبود کار تیمی

اصول رهبری صحیح در کار تیمی

انواع نقش‌های فردی در کار تیمی

دلایل شکست و چالش‌های موجود در تیم‌ها

تقویت همدلی سازمانی

نحوه تصمیم‌گیری در تیم

مخاطبین

این وبینار مناسب کارآفرین‌ها، مدیران و کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها، اعضای استارت‌آپ‌ها، دانشجویان و کلیه علاقه مندان به کار تیمی است.

سوالات متداول

چرا یادگیری اصول کار تیمی اهمیت دارد؟

در دنیای امروز فردی با روحیه‌ی کار تیمی و فراگیری اصول آن در مسیر رشد قرار می‌گیرد؛ زیرا امروزه اکثر سازمان‌ها به سمت انجام وظایف به صورت تیمی رفته‌اند.

چرا در این وبینار شرکت کنیم؟

در این وبینار با اصول تیم‌سازی و کار تیمی و نحوه‌ی ایجاد یک تیم موفق و مدیریت چالش‌ها آشنا می شوید. مدرس این وبینار استاد دانشگاه، عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در دانشگاه فردوسی مشهد و مشاور دو شرکت دانش‌بنیان نوپا است.

چرا گواهینامه بین‌المللی دوزبانه بگیریم؟

این مدرک معتبر و قابل استعلام به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت فایل PDF پس از برگزاری وبینار برای شرکت کنندگان متقاضی ارسال می‌شود.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  18 مهر 02 – ساعت 19:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *