وبینار اصول سیستم سازی آنلاین برای مدیران

وبینار اصول سیستم سازی آنلاین برای مدیران
توضیحات وبینار

فضای امروز بازار ها کاملا مدرن است و توجه و زمان عناصر کمیاب بازار امروز است. 

در فضای جدید کسب و کار جهان مجازی نقش تعیین کننده و انکار پذیر را دارد ، در نتیجه اولویت مدیران در این روزها سیستم سازی است تا علاوه بر آنکه بتوانند کیفیت خدمات خود را بهبود بدهند هزینه های خود را نیز کاهش دهند  و همچنین باعث افزایش بهره وری و در نتیجه رشد و توسعه کسب و کار خود بشوند.

در این دوره ما قصد داریم از اهمیت درک سیستم سازی و حضور در فضای انلاین برای مدیران بگوییم و جنبه‌های کلیدی فرآیند در فضای آنلاین  و نحوه‌ٔ مدیریت آن را تجزیه‌ و تحلیل کنیم تا از قدرت بی‌نظیرسیستم سازی در رشد کسب‌ و کارتان بهره ببرید. 

سرفصل‌های وبینار
  • چالش های منابع انسانی

نیروی انسانی علاوه هزینه آموزش ، استخدام نگهداشت هزینه های اضافی دیگری دارد که با خروج هریک از پرسنل از سیستم علاوه بر آنکه شرکت عهده دار زیان مالی میشود باعث آسییب های جدی در فرآیند کسب و کار در آن حوزه می گردد.

  • وابسته نبودن به محدویت های جغرافیایی و فرهنگ های مختلف اقشار جامعه در میزان فروش

یکی از چالش  هایی که در بحث فروش B2B و یا B2C  مطرح است محدودیت های جغرافیایی و میزان درآمد اقشار جامعه و فرهنگ هر منطقه دیگر است که باعث کاهش یا افزایش میزان فروش هر محصول می شود.که در این دوره بصورت تخصصی راجع به آن گفتگو و بحث خواهد شد.

  • جلوگیری از اشتباهات غیر سیستماتیک و انسانی

همه ی ما به این مساله واقف هستیم که انسان جایز الخطا است و ممکن است در کار روزانه خود اشتباه کند ، اگر اشتباه در کار سطحی باشد تاثیری بر میزان اهیمت کار نگذارد , قابل گذشت است ، اما زمانی که نیروی انسانی ما بنا به هردلیلی اعم از خستگی کاری و روحی و یا خطای چشمی و یا هر چیز دیگری مرتکب اشتباه شود و علاو بر آنکه از میزان اهیمت کار کاسته می شود، باعث هزینه های  هنگفت و جبران ناپذیر به مجموعه میشود ، با سیستماتیک سازی مجموعه آمار خطا و اشتباه به حداقل می رسد.

  • عدم متمرکز سازی داده ها و کمپین فروش

یکی دیگر از مساله هایی که در بحث فروش مطرح است یکپارچه نبودن میزان اطلاعات و داده از مشتری ها که در فروش نقش کلیدی ایفا می کنند می باشد که این دوره درباره آن صحبت خواهد شد.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  13 شهریور 02 – ساعت 19:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *