وبینار انتخاب رشته با رویکرد PDP

وبینار انتخاب رشته با رویکرد PDP
توضیحات وبینار

در این دوره آموزشی به شما کمک خواهم کرد با یک شناخت کامل از خود، تمام ابهامات مسیر انتخاب رشته  را برطرف کنید. در این دوره یاد می‌گیرید چشم انداز خودتون رو بشناسید و اون رو ترسیم کنید. برای همین یک خودشناسی کامل انجام میدیم و سعی میکنیم با یک شناخت مناسب از خودمون مسیر رو به درستی حرکت کنید.

کلاس PDP بهتون کمک میکنه با یک خودشناسی، مسیر درست آیندتون رو ترسیم کنید و در نهایت خودتون بتونید یک انتخاب درست انجام بدید.

مخاطبین

همه نوجوان هایی که دوست دارن آینده شون رو خودشون طراحی کنند. به طور خاص برای دانش آموزهایی که کنکور 1400 شرکت کردن و قصد دارن یک انتخاب رشته صحیح داشته باشن.

سوالات متداول

این کلاس به درد چه کسانی می‌خورد؟

تدوین برنامه توسعه فردی یک نیاز همگانی است. اما دوره شماره 3 PDP به طور خاص برای دانش آموزی که در کنکور 1400 شرکت کرده‌اند و قصد انتخاب رشته صحیح دارند، کمک خواهد کرد.

چرا باید در کلاس PDP شرکت کنم؟

به کمک PDP می تونید مسیر چند سال آینده خودتون رو ترسیم کنید. وقتی نقشه راه 10 سال آینده رو داشته باشید خیلی راحت تر می‌تونید تصمیم بگیرید و هدف های کوتاه مدت، و انتخاب رشته و شغل رو انجام بدید. حتی بعد از طراحی PDP راحت تر می‌تونید کتاب هایی که باید مطالعه کنید رو انتخاب کنید

آیا این دوره قبلا هم برگزار شده است>

محتوای دوره به صورت جزئی مکررا در محموعه های مختلف آموزشی ارائه شده است. دوره جامع PDP نیز برای سومین بار در حال برگزاری است.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  10 مرداد 02 – ساعت 10:00

مدت وبینار: 6 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *