وبینار برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

وبینار برنامه ریزی به روش بولت ژورنال
توضیحات وبینار

نتایج یک تحقیق در دانشگاه واشنگتون نشان داده است، آن دسته از دانش آموزان مقطع ابتدایی که تکالیف خود را با دست می نویسند، از جملاتی با ساختار کامل تر استفاده می کنند و همچنین سریع تر از روی متن می خوانند. دلیل عمده آن، تاثیر با دست نوشتن در سرعت و عمق بخشیدن به توانایی ما در شکل دهی و در نتیجه تشخیص حروف و علامت ها است.

با وجود اینکه امروزه ابزار های دیجیتال و یا اپلیکیشن های زیادی ایجاد شده اند تا به ما کمک کنند بتوانیم در دنیای امروز با دغدغه های فراوان، زندگی خود را با برنامه پیش ببریم اما متاسفانه نتایج تحقیقات موضوع دیگری را نشان می دهد.

برنامه ریزی به روش بولت ژورنال یکی از جدید ترین روش های مدیریت زمان می باشد به صورتی که این مدل از برنامه ریزی برای هر فرد در هر جایگاهی متناسب با خود می تواند مفید باشد. به بیان دیگر، فرق نمی کند شما دانشجو، دانش آموز، کارمند، شاغل، خانه دار، مدیر و … باشید در هر حالتی این روش برنامه ریزی به شما کمک می کند که بتوانید تمام کارهای خود را مدیریت کنید. 

اساس روش بولت ژورنال بر این است که به شما کمک می کند تا گذشته را ردیابی و حال را طوری ساماندهی کنید که بتوانید آینده ی خود را طراحی کنید. به طوری که به سیستم شخصی کاملی تبدیل می شود که می تواند زندگی شما را عمیقا در جهت بهتر شدن تغییر دهد. 

وظیفه و ماموریت بولت ژورنال این است که به شما کمک کند تا از دو منبع ارزشمند زندگی خود یعنی وقت و انرژی به صورت آگاهانه بهره ببرید.

سرفصل‌های وبینار
  1. آنچه می شنوید 
  2. تمرین فهرست ذهنی
  3. معرفی ساختار اصلی بولت ژورنال
  4. زندگی خودآگاه
  5. نوشتن با دست
  6. مهاجرت
  7. بازتاب
  8. شکرگزاری
  9. تمرین چراهای پنجگانه
مخاطبین

اگر شما جزو کسانی هستید که ۲۴ ساعت شبانه روز برایتان کافی نیست و فکر می کنید در این مدت زمان نمی توانید به همه کار های خود برسید 

و یا 

اگر شما جزو کسانی هستید که با وجود اینکه کار زیادی ندارید اما باز هم نمی توانید حجم کم کارهای خود را مدیریت کنید و آن ها را در زمان مقرر تحویل دهید

و در اصل 

اگر شما جزو کسانی هستید که زمان و انرژی تان خیلی برای شما اهمیت دارد و نمی خواهید آن را هدر دهید.

پس بدونید که این وبینار مخصوص شماست 🙂

تا با یادگیری نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی بتوانید به بهترین نحو، کارهای خود را مدیریت کرده و در موعد مقرر به اتمام برسانید.

سوالات متداول

آیا با شرکت در این وبینار می توانیم تمام کار ها و فعالیت های خود را برنامه ریری کنیم ؟

بله حتما. شما با شرکت در این وبینار و یادگیری روش بولت ژورنال در هر جایگاهی که باشید می توانید تمام فعالیت های خود را برنامه ریزی کنید و در زمان مناسب به اتمام برسانید.

آیا این وبینار پشتیبانی مجازی هم دارد و منظور از پشتیبانی چیست ؟

بله. پس از اتمام وبینار شما عضو یک گروه در تلگرام به همراه استاد می شوید و به مدت یک ماه پشتیبانی می شوید. به این صورت که بر برنامه ریزی های شما نظارت انجام می شود و نتیجه تکالیفی که به شما گفته شده است ارزیابی می شود.

آیا وبینار صرفا حالت آموزش و سخنرانی دارد و یا تعاملی می باشد ؟

این وبینار کاملا به صورت تعاملی بین استاد و مخاطب می باشد به این صورت که شما در طول وبینار یکسری تکالیف مربوط به ذهن خود آگاه و برنامه ریزی دریافت می کند که باید آن ها را انجام دهید و در گروه پشتیبانی مجازی به همراه استاد خود تکمیل کنید.

آیا پس از اتمام وبینار امکان دسترسی و سوال پرسیدن از استاد برای ما مقدور است ؟

بله حتما. شما در گروه مجازی که پس از اتمام وبینار تشکیل می شود می توانید به مدت یک ماه پشتیبانی داشته باشید و هر سوالی داشتید از او بپرسید.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  12 مرداد 02 – ساعت 18:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *