وبینار رمز و راز مدرسه سادبری‌ولی: “به دنیای درونت اعتماد کن”

وبینار رمز و راز مدرسه سادبری‌ولی به دنیای درونت اعتماد کن
توضیحات وبینار

مدرسه سادبری‌ولی با قدمتی ۵۵ ساله که در چارچوب نظام‌های آموزش رسمی نمی‌گنجد، معلمان، تسهیلگران و والدین کنجکاو بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. مدرسه‌ای که در آن خبری از برنامه‌ی درسی از پیش تعیین شده نیست. دانش‌آموزان چهار تا بیست ساله، خودشان مسئول یادگیری و استفاده از وقت‌شان هستند. دانش‌آموزان و بزرگسالان در کنار یکدیگر مدرسه را اداره کرده و قوانین قضایی را تدوین و اجرا می‌کنند. سادبری‌ولی، مدرسه‌ای است برای عصر حاضر؛ عصری که تغییرات پرشتاب‌اش نیازمند چابکی، انعطاف‌پذیری، خلاقیت و حل‌مسئله کودکانش است.

به مناسبت ترجمه فارسی کتاب “نمایی روشن‌تر، بینشی جدید در مدل مدرسه سادبری‌ولی” می‌خواهیم گفتگویی تحلیلی درباره رویکرد اصلی این مدرسه داشته باشیم. درباره عوامل تاثیرگذار برای بالفعل کردن تمام و کمال توانایی‌های بالقوه و منحصر‌به‌فرد هر کودک صحبت کنیم و از دغدغه‌های والدین در این مسیر بگوییم. در میان صحبت‌هایمان از تجاربمان در حوزه تسهیلگری کودک در طبیعت به آنچه خوانده‌ایم می‌‌افزاییم. شما را به این جلسه سراسر شور و شوق، کنجکاوی و یادگیری دعوت می کنیم‌.

سرآغاز کلاممان جملاتی است که در سایت سادبری‌ولی بیان شده است:

“این مدرسه بر یک واقعیت ساده استوار است، بقای هر گونه به بلندپروازی نسل جوانش جهت توسعه مهارت‌هایی بستگی دارد که برای ورود به جامعه بزرگسالان و نقش‌آفرینی در جهان نیاز دارد. مدرسه سادبری‌ولی به هر دانش‌آموز این امکان را می‌دهد تا بلندپروازی کند و ویژگی‌های منحصر به فردش را کشف کند.”

مخاطبین

والدین؛ مربیان، معلمان و تسهیلگران کودک؛ روانشناسان تربیتی، روانشناسان کودک و نوجوان، روانشناسان خانواده؛ علاقمندان به یادگیری و توسعه فردی

زمان برگزاری

شروع وبینار:  30 مرداد 02 – ساعت 19:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *