وبینار عبارت‌های کاربردی رایتینگ تسک ۲

وبینار عبارت‌های کاربردی رایتینگ تسک ۲

توضیحات وبینار

آیا می‌خواهید مهارت نوشتاری خود را در آزمون آیلتس به سطح بالاتری ارتقا دهید؟آیا همیشه به دنبال عباراتی پیشرفته و کاربردی برای انتقال نظرات و ایده‌های خود به دیگران هستید؟ اگر پاسختان بله است، این وبینار بهترین گزینه برای شماست.

شرکت در این وبینار آموزشی یک ساعته، به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا بصورت جامع با عبارات کاربردی برای نوشتن در سطح پیشرفته آشنا شوند و مهارت رایتینگ تسک ۲ خود را تقویت و بهبود بخشند.
در وبینار پیش‌رو به بررسی عبارات کاربردی پیشرفته‌ای خواهیم پرداخت که با استفاده از آنها می‌توانید ایده‌ها و افکار خود را به شیوه‌ای هدفمند و جذاب به خواننده منتقل کنید. علاوه بر این، به کار بردن صحیح و اصولی این عبارات در موضوعات مختلف، می‌تواند طراوت و پویائی را به نوشته شما بیاورد و ارتباط عمیق‌تری بین شما و خواننده ایجاد کند. با بکارگیری مثال‌های پیشرفته متعدد، تنوع و پیچیدگی‌های مختلف نوشتاری بررسی خواهند شد تا شرکت‌کنندگان بطور کامل و با استدلالی منطقی، یک رایتینگ بسیار با کیفیت، روان و حرفه‌ای داشته باشند.
پس از حضور در این وبینار شما می‌توانید ادعا کنید که یک نویسنده قوی و حرفه‌ای هستید؛ چرا که علاوه بر اعتماد به نفس بالا، تسلط کافی بر عبارات رایج کاربردی را پیدا خواهید کرد و از آن پس با بکارگیری آنها، رایتینگ شما یک نوشته‌ی معمولی و متوسط نخواهد بود. این فرصت یادگیری ارزشمند را از دست ندهید.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  20 مهر 02 – ساعت 10:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *