وبینار مبانی راه اندازی کسب و کار

وبینار مبانی راه اندازی کسب و کار
توضیحات وبینار

مدرس که خود سابقه  فعالیت 25 ساله در حوزه مدیریت اجرایی ، منتورینگ و مشاوره کسب و کار و سرمایه گذاری را به همراه تدریس در دانشگاه  و همچنین  سابقه مدیریت چندین شرکت تولیدی، خدماتی ، بازرگانی و فنی و مهندسی را در رزومه  خود دارد  با ترکیب دانش ،علم ، تجربه و مهارت   سعی می نماید آنها را با زبان ساده به شما آموزش دهد .،  قرار هست در طی یک فرایند چند جلسه ای با مفاهیم پایه ای راه انذازی کسب و کار آشنا شوید و با درک روان مسله و با طرز فکر تعییر ، حل مساله و  باور به داشتن ایمانی راسخ برای کمک کردن به دیگران وپیدا کردن استقلال مالی و زمانی  بتوانید به رویاهای ذهنی خود  در جهت راه انذازی بیزنس و برند شخصی و یا شرکتی خود گام بردارید .

در دنیای امروز برای توسعه کسب و کارمون  نیاز داریم بطور پیوسته  در حال چرخش و تغییرات اساسی و دیدن آموزش های جدید با مهارت بالا ، برای رسیدن به درک عمیق از راه انذازی کسب و کار باشیم .

برای اینکه کار آفرین باشیم  اول باید شخصیت  و ذهنیت آن را داشته باشیم  در ابتدا میبایست روی مهارت های تحول   و توسعه فردی خودمون کار کینم  یکی از اونها خود شناسی میباشد . واقعا تا به حال فکر کردید که چقدر خودتون رو میشناسید ؟ چقدر تاب آوری دارید  برای تحمل ابهام  و یادگیری و بگارگیری مهارت ها خاص؟  تا به آنچه که لایق اش هستید دست پیدا کنید ؟ 

آیا شما  واقعا  می توانید تبدیل به یک کارآفرین خوش ذوق و خلاق تیدیل شوید تا بتوانید دنیا رو جای بهتری برای زندگی کردن کنید ؟  همه این سولات کلیدی رو با هم در این وبینار و کلاسهای آنلاین با هم یاد میگیریم .

سرفصل‌های وبینار

سلام  رفقای ارزشمند 

برای اینکه بهتر با مفاهیم این وبینار آشنا شوید  سرفصلهای  آن را براتون میزارم یک نگاه شماتیک داشته باسید تا احتمالا اگر دوست داشتید و تمایل داشتید در این کلاس و یا بهتر بگم کارگاه  آموزشی مبانی مقدماتی  راه اندازی کسب و کار شرکت نماید 

سرفصلها عبارتند از :

منابع اولیه  برای استارت . کسب و کار مسخره بازی نیست  تعهد میخواهد ، تفکر یا attitud  نگرش ذهنی . چابک بودن در کسب و کار 

لذت واقعی کسب و کار ،  حواست پرتی ها ، آزاد سازی منابع ،  تلف کننده وقت ،چرا باید منابع رو آزاد کنیم ؟ احترام برای خود ، بیرحمانه سلاخی کردن ، واقعیت دنیا ، خطای بزگ صاحبان کسب و کار ،

قبل از آزاد سازی ، منابع اتلاف وقت ، طرزفکر حل مساله ، لیست بدبختی ها ، باورهای غلط در مدیریت زمان و انرژی ، سه سبک منابع اصلی .

البته امیدوارم همه این سرفصلها رو در یک جلسه بیان کنم اما اگر نشه خیالتون راحت باشه  در جلسات بعدی جبران می کنم  یعنی چی آقای اعتمادی ؟  یعنی جلسات بعدی  هم  انشالله برگزار میشه و من حالا حالا ها با شما کار دارم و ولتون نمی کنم چرا که پس از این وبینار تازه آموزش اصلی من شروع میشه  ، پس منتظر باشید تا با محتوای غنی و بسیار سودمند  کنار تون باشم  به امید خدا در روز و ساعت مقرر  همدیگر رو ملاقات می کنیم  ، پس پر قدرت با هم ادامه می دهیم .

مخاطبین

افراد 18 سال به بالا که تمایل دارند کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و دوست دارند زمانشون رو در دست بگیرند و رهبر و مدیر بیزنس خودشان باشند و تعداد دیگری از افراد را استخدام کنند  و باعث اشتعال زایی شوند تا بتوانند دنیا رو جای بهتری برای زندگی کردن کنند .

سوالات متداول

آیا برای راه اندازی کسب و کار به سرمایه زیادی نیاز داریم ؟

خیر . در ابتدای راه اندازی هر کسب و کاری صرفا به شخصیت ، ذهنیت ، باور و طرز فکر کارآفرین شدن نیاز داریم

آیا در شرایط فعلی ایران هم راه اندازی کسب و کار عاقلانه میباشد ؟

بله، با توجه به همین شرایط فعلی اقتصادی کسب و کار های که نیازهای ضروری و حیاتی مردم را بر طرف می کند توجیح دارند

آیا عارضه یابی کسب و کار به شکل منتورینگ و مشاوره تخصصی باعث رشد فروش و بهتر شدن عملکرد بیزنس می شود ؟

بله ، حتما با طراحی چشم انذاز و داشتن تیز حسی و روش حل مساله بازدهی آن چندین برابر خواهد شد

آیا فیلم وبینار پس از برگزاری آن در اختیار مخاطبان قرار میگیرد ؟

بله فیلم وبینار بعد از برگزاری وبینار با کیفیت مطلوب در اختیار مخاطبان و علاقمندان قرار خواهد گرفت

آیا نیاز داریم اول روی توسعه مهارتهای فردی خودمون کار کنیم و سپس کسب و کار خودمان را راه بیندازیم ؟

خیر نیازی نیست شما میتوانید همزمان روی راه اندازی ایده کسب و کار خودتون و تحول و رشد فردی تون کار کنید

زمان برگزاری

شروع وبینار:  21 شهریور 02 – ساعت 17:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *