وبینار مربی ورزشی خودت باش

وبینار مربی ورزشی خودت باش
توضیحات وبینار

“شخصی که یک تفکر بازنده دارد همیشه می بازد، اهمیتی ندارد که موضوع سلامتی، خوش اندامی، سرمایه گذاری، ثروتمند شدن، داشتن یک رابطه خوب باشد.” هدف هایی مانند داشتن یک بدن زیبا، یک رابطه خوب یا داشتن میلیون ها دلار پول، احتمالا جزء اهداف اصلی زندگی مان هست. پس دست به کار می شویم تا کارهایی را که برای رسیدن به آن اهداف باید انجام دهیم، فهرست کنیم. به همین دلیل است که اکثر ما فهرست کاری (To-do List) داریم. سپس کارهایمان را شروع می کنیم.

پس برای داشتن یک فرم بدنی زیبا و خوش اندام شدن، کاری که اکثر ما انجام می دهیم این هست: رژیم غذایی گرفتن و ورزش کردن.

از طرف دیگر، هنوز هر سال میلیون ها نفر به دنبال یک رژیم غذایی خوب می گردند تا لاغر شوند. بدنبال بهترین باشگاه و بهترین مربی ورزشی می گردند تا بهترین نتیجه رو در کمترین زمان ممکن بگیرند. موضوع خوش اندام شدن از جهاتی شبیه به پولدار شدن هست. شما اگر کارهایی که ثروتمندان انجام می دهند (خرید خانه بزرگ تر، سفرهای تفریحی)، انجام دهید، ثروتمند نمی شوید. احتمالاً این موضوع برای شما هم اتفاق افتاده که:  برنامه زندگی و فهرست کارهایمان فقط برای چند روز یا هفته است، بعد به رژیم  غذایی قدیمی مان برمی گردیم و به جای اینکه ورزش کنیم، از طریق تلویزیون یا گوشی موبایلمان، ورزش های مختلف را تماشا می کنیم.

سوال اصلی که به ذهن مان خطور می کند که چرا چنین اتفاقی رخ می دهد و اجرای کارها و برنامه های زندگی مان متوقف می شود؟ …

اگه چنین اتفاقی را بپذیریم، سوال بعدی پیش می آید که چگونه می توانیم از متوقف شدن برنامه های زندگی مون (ورزش کردن و رژیم گرفتن در جهت خوش فرم شدن بدن) جلوگیری کنیم؟ 

پاسخ من این هست: “کاری که شما انجام می دهید، نباید تغییر کند، طرز تفکر شماست که ابتدا باید تغییر کند.” به عبارت دیگر، شخصیت شما باید به گونه ای تغییر کند که بتوانید کارهایی که بایستی انجام دهید را انجام دهید. به طور مثال، رژیم غذایی به تنهایی ارزشی ندارد، شخصیتی که شما باید داشته باشید تا از رژیم غذایی پیروی کنید، ارزش دارد.  این جلسه آموزشی با بهره گیری از مدل “بودن- اقدام کردن- داشتن” به دنبال این است که در مورد سه چیز، عقاید را از حقایق جدا کند تا باورها و افکار شما در مورد سلامتی و خوش اندامی به واقعیت نزدیک شود:

  • از نظر ایجاد هویت (ورزشکار بودن)
  • از نظر ایجاد عادت
  • از نظر دستورالعمل های ورزشی

من دکتر قاسم زارع هستم متخصص علوم ورزشی در این جلسه، تجربیات و دانش علمی خودم را در اختیار شما می گذارم تا مسیر سلامتی خود را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی شروع کنید. بعد از این جلسه آموزشی، به عنوان یک کوچ  ذهنی، یک هفته بعد شما را جهت اجرایی کردن عادت های مرتبط با سلامت جسمانی فالوآپ می کنم تا اجرای “فعالیت بدنی” و “رژیم غذایی” خود را با من در میان بگذارید و از مشاوره های من بهره مند شوید.

سرفصل‌های وبینار

هویت ورزشکار بودن

فرآیند ایجاد عادت

دستورالعمل های ورزشی

الگوی برنامه تمرینی

الگوی رژیم غذایی

مخاطبین

افرادی که به توصیه پزشک، نیاز به فعالیت بدنی مداوم و رعایت رژیم غذایی دارند.

افرادی که مشغله کاری و ذهنی زیادی دارند و به دنبال راهی برای ورزش کردن و پیاده روی هستند.

افرادی که همیشه احساس خستگی می کنند و حس می کنند که بدنشان سفت و خشک شده است.

افرادی که اضافه وزن دارند و انواع رژیم غذایی را تجربه کرده اند و ناامید شده اند.

افرادی که در سنین جوانی، فعال و ورزشکار بوده اند، ولی در حال حاضر سبک زندگی شان غیرفعال شده است.

سوالات متداول

در صورت نیاز به راهنمایی چگونه با شما در ارتباط باشیم؟

از طریق واتساپ (971509332360+) می توانید با من در ارتباط باشید.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  30 شهریور 02 – ساعت 20:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *