وبینار کارآفرینان کوچک بخش سوم

وبینار کارآفرینان کوچک بخش سوم
توضیحات وبینار

اگر از بهم ریختن تصورات خود نمی ترسید و اگر مایل به ایجاد تغییر در آنچه تا بحال درباره فرزندان خود می اندیشید هستید، شرکت در وبینار “دوره کارآفریان کوچک” مخصوص شماست.به این باور برسیم که کودکان ما، مسئول جبران شکست های و آرزوهای برباد رفته ما نیستند. آن ها موجوداتی با استعداد و شعور منحصر بفرد خود هستند. شناخت استعدادهای کودکان و نوجوانان و راهنمایی آن ها به سمت آنچه بیش از همه می تواند آینده آن را تامین کند، باعث می شود تا مسیر زندگی آن ها مرتبا به دوربرگردان های متعدد نیاز نداشته باشد.

تبدیل کودکان و تصوراتشان به آنچه که جزء آرزوهای والدین بوده است، ظلمی آشکار به نسل آینده است.در اولین دوره ای که به صورت آزمایشی در یکی از مدارس برگزار شد، دانش آموزان پایه پنج و ششم دبستان توانستند لیست بلند بالایی را از توانمندی ها و آرزوهای خود بنویسند. برقراری ارتباط بین آنچه کودکان دوست دارند انجام دهند، آنچه قدرت و استعداد انجام آن را دارند و آنچه با کمک یک مربی مجرب قادر به انجامش خواهند بود، موضوع مورد بحث در این وبینار است.

سرفصل‌های وبینار
  1. چگونه استعداد فرزند خود را کشف نماییم.
  2. چگونه هوش مالی فرزند خود را افزایش دهیم
  3. ارائه راهکارهایی به والدین برای برخورد صحیح با نوجوانان
  4. ارائه برنامه های کاربردی برای پیشرفت مالی نوجوانان
مخاطبین

والدین کودکان 10 الی 15 سال

سوالات متداول

این دوره برای چه سنی مناسب است؟

این دوره برای نوجوانان در سن 10 تا 15 سال مناسب است . زیرا در این سن هوش مالی کودک شکل گرفته و بهترین زمان برای ترسیم نقشه راه آینده یک نوجوان است.

هزینه شرکت در این وبینار چقدر است؟

رایگان

آیا خانواده های با توان مالی بالا نیز نیاز به شرکت در این وبینار دارند؟

تربیت و پرورش هوش مالی کودکان باعث می شود تا آن ها در بزرگ سالی حافظ سرمایه خانواده باشند و حتی بر مقدار آن بیافزایند. از طرفی بدون اتکا به ثروت خانواده قادر به نقش آفرینی در بازارهای مالی و سرمایه گذاری باشند.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  25 مرداد 02 – ساعت 18:00

مدت وبینار: 1 ساعت و 10 دقیقه

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *