اخبار و اطلاعیه ها

ورود دانشگاه به دروازه شکل‌دهی شرکت‌های دانش‌بنیان با رویداد «فن‌یاب»

دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کار های نوین جوانان وندا:

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه، هدف این دانشگاه از اجرای رویداد فن‌یاب را ورود به دروازه شکل‌دهی هسته‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دانست.

دومین رویداد فن‌یاب در زمینه حل چالش‌های صنعت آهن و فولاد کشور براساس تقویم قبل به‌صورت حضوری و مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در حاشیه این رویداد با اشاره به اهمیت رویداد فن‌یاب گفت: یکی از اهدافی که این دانشگاه برای برگزاری این رویدادهای استارت‌آپی دنبال می‌کند اجرای مأموریت اصلی دانشگاه‌های نسل سوم و چهار مسئله‌محور است تا به‌واسطه اجرای این رویداد با شناسایی چالش‌های صنایع به‌صورت علمی مشکلات صنایع را مورد مطالعه قرار داده و راه‌حل‌های فناورانه برای آن ارائه کنیم.

جلیل عمادی هدف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه از اجرای رویداد فن‌یاب را ورود به دروازه شکل‌دهی هسته‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در استان اصفهان و کشور دانست و اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال به «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی باید با همکاری بیشتر اعضای هیئت علمی و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در راستای رویدادهای گام دوم و تحقق این شعار در صنایع گام‌های جدی برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.