کنفرانس «مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب و کار» برگزار خواهد شد

کارافرینی

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کار های نوین جوانان وندا:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از برگزاری چهارمین کنفرانس ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب و کار در این واحد دانشگاهی خبر داد.

 به نقل از آنا، مهدی منصوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اعلام برگزاری چهارمین کنفرانس ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب و کار اظهار کرد: با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل آموزش وپرورش استان سمنان، چهارمین کنفرانس ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب و کار روز چهارشنبه ۲۱ تیر جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار می‌شود.

منصوری بیان کرد: این همایش فرصت مناسبی برای مبادله ایده‌ها، نوآوری‌ها وعصر جدیدی در همکاری دانشگاهیان، متخصصان و مشاورانی است که در حوزه تحقیق، مدیریت، توسعه، نوآوری وکارآفرینی در کسب و کار در بخش‌های خصوصی، تعاونی، دولتی و سازمان‌های مهارتی فعالیت می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بیان کرد: این کنفرانس به موضوعات بین رشته‌ای نیز نگاه ویژه‌ای داشته که می‌توان به عنوان ابزاری برای نوآوری وکارآفرینی در نوآوری‌های اجتماعی وکارآفرینی، کارآفرینی زنان، کارآفرینی روستایی، خانواده‌ها و گروه‌های اقلیت و نوآوری و کارآفرینی در شهر‌های هوشمند تبدیل شود.

منصوری گفت: کنفرانس ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب و کار توسط مرکز تحقیقات کارآفرینی و ایده پردازی و تجاری سازی دانشگاه آزاد اسلامی با حمایت کمیسیون ملی یونسکو در ایران، موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) و پایگاه اینترنتی مرجع دانش سیویلیکا در استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش آنا، این همایش با حضور مؤثر واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهریار، آق قلا، شاهرود، دامغان، گرمسار، مهدی شهر و مرکز صباشهر، دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان (کارستان)، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۱ تیر در سالن آمفی تئاتر فرزانگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار می‌شود.

سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانداری سمنان، دانشگاه جامع علمی کاربردی، مرکز آموزش عالی پالنده صاف، شرکت شهرک‌های صنعتی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای، کمیته امداد امام خمینی (ره)، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرکت برق منطقه‌ای سمنان و شرکت زرکاوان کیان از دیگر حامیان این کنفرانس علمی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *