احمد احمدی صدر: ۵۳۹ مرکز کارآفرینی و توسعه کسب و کار در تهران وجود دارد

کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: ما به عنوان سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی ۵۳۹ مرکز مشاغل، کارآفرینی، توسعه کسب و کار در تهران داریم، این مراکز برای گروه هدف و دهک های کم برخوردار است.

احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، درباره مراکز کار آفرینی اظهارداشت: ما به عنوان سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی ۵۳۹ مرکز مشاغل، کارآفرینی، توسعه کسب و کار در تهران داریم، این  کار آفرینی برای گروه هدف، عموم مردم و دهک‌های کم برخوردار است و حمایت از جامعه هدف باید تداوم داشته باشد و برای سال آینده مصمم هستیم که برای خانواده‌های آسیب دیده اجتماعی اشتغال ایجاد کنیم.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران درباره ارایه خدمات به خانواده های در معرض آسیب اجتماعی عنوان کرد: توجه مادر بسته های حمایتی خانواده‌های دارای پدر معتاد متجاهر و دارای زنان سرپرست خانوار هستند، این خانواده ها را ثبت نام و وارد پروسه کردیم و می توانند در شغل متناسبی به صورت کارگاهی  و در منزل فعالیت کنند.

احمدی صدر درباره ارایه خدمات روانشناختی به خانواده های در معرض آسیب اجتماعی بیان کرد: خانواده ها مشکلات خود را با مشاوران ما در میان می گذارند و مشاوران براساس مشکلات، نیازهای خانواده خدمات ارایه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *