برگزاری دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری در شهر تهران

فیبر+نوری

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای پایتخت به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد.

دومین جلسه هم اندیشی برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر تهران، با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان و رؤسای مناطق ۲۲ گانه شهرداری پایتخت در ساختمان خیابان بهشت برگزار شد.

در این جلسه وزیر ارتباطات با تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در کشور بر لزوم اجرای هر چه سریع‌تر این پروژه در شهر تهران تاکید کرد.

شهردار تهران نیز با توجه به نقشی که این پروژه برای توسعه شهر تهران و افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی دارد، از همه مدیران مناطق شهرداری خواست تا در اجرای این ابر پروژه حداکثر همکاری را با وزارت ارتباطات داشته باشند.

بنا به این گزارش، اوایل دی ماه بود که تفاهمنامه‌ای میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در پایتخت میان طرفین امضا شد.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت iranfttx.ir، تاکنون بیش از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در سراسر کشور تحت پوشش قرار گرفته‌اند و چندی پیش توسط رئیس جمهوری، این پروژه در استان گلستان به عنوان نخستین استانی که تمام ۳۷ شهر آن تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفته است، رسماً افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *