حضور آکادمی همراه اول در نمایشگاه کار دانشگاه تهران

حضور آکادمی همراه اول در نمایشگاه کار

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا به نقل از خبرگزاری موج به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، «نمایشگاه کار» دانشگاه تهران از فردا دوشنبه یکم خرداد ۱۴۰۲ در مصلی این دانشگاه به مدت سه روز برگزار می شود که در آن، آکادمی همراه اول میزبان کارجویان و علاقه‌ مندان به فعالیت در صنعت ارتباطات و ورود به دنیای دیجیتال است.

آکادمی همراه، دوره های کارآموزی شرکت همراه اول را طی یک دوره ۴ ماهه، با هدف افزایش تجربه و مهارت در دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار برگزار می کند که در این دوره، بیش از ۱۲۰ موقعیت کارآموزی در گروه های شغلی متنوع وجود دارد و متقاضیان می توانند حداکثر برای ۳ موقعیت، درخواست خود را ثبت کنند.

با توجه به برنامه ریزی های ستادی نمایشگاه کار، برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف و ارائه خدمات مشاوره شغلی توسط تیم های حرفه ‎ای، این رویداد فرصتی را برای توان افزایی و ارتقا دانش و آگاهی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه فراهم می آورد.

نمایشگاه کار دانشگاه تهران از یکم تا سوم خرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۸ تا ۱۸ میزبان کارجویان و بازدیدکنندگان است.

گفتنی است، پیش از این و در فصل پایانی سال ۱۴۰۱ نیز آکادمی همراه اول در نمایشگاه های کار دانشگاه علم و صنعت و برج میلاد تهران شرکت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *