درباره افزایش بودجه کارآفرینی و کسب و کار‌های خُرد در سال ۱۴۰۳

کسب و کار اینترنتی

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به منظور حمایت از فضای کارآفرینی و کسب‌وکار‌های خرد و محلی، کدردیف مختص به این موضوع در بودجه‌ی سال ۱۴۰۳ افزایش یافت.

زهرا شمس‌احسان عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: به منظور حمایت از فضای کارآفرینی و کسب‌وکار‌های خرد و محلی، کدردیف مختص به این موضوع در بودجه‌ی سال ۱۴۰۳ افزایش یافت.

شمس‌احسان با بیان اینکه توسعه‌ی کارآفرینی اجتماعی همواره یکی از دغدغه‌های کمیته اجتماعی بوده است، گفت: طی سال‌های گذشته بر طراحی الگوی کسب‌وکار اجتماعی با هدف توانمندسازی گروه‌های آسیب‌دیده و در معرض آسیب تاکید شده است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: در بودجه سال ۱۴۰۳ این مبحث مورد توجه ویژه قرار گرفت و با افزایش اعتبار ۱۰ برابری به نسبت سال جاری مواجه شد.

وی با تاکید بر اینکه در موضوع کارآفرینی، ایده‌ی اصلی ایجاد یا توسعه کسب و کار‌های جدید با هدف ایجاد زنجیزه ارزش در بازار است، اظهار داشت: در واقع ماموریت‌های پیش‌بینی شده در این موضوع متمرکز بر شبکه‌سازی کسب‌و کار‌های خرد بوده که به ایجاد یک زیست‌بوم کارآفرینی اجتماعی منتهی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *