دوره دانشگاه سئو

دوره دانشگاه سئو

شروع: سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۰

شرایط مصاحبه حضوری

قبولی در آزمون ورودی دانشگاه سئو

انجام تست دیسک ( این تست به ارزش 120 هزار تومان به شما هدیه داده می‌شود.)

توضیحات

مسیری ویژه و چالشی که از شما یک سئوکار حرفه‌ای برای بازار کار می‌سازد!


اگر علاقه‌مند به سئو هستید و پس از گذراندن دوره‌های مختلف، هنوز نمی‌توانید به‌صورت مستقل یک پروژه را برعهده بگیرید؛ شما را با برترین دوره سئو در ایران آشنا می‌کنیم!

ما در آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان برای شما جامع‌ترین دوره سئو را فراهم کرده‌ایم که پس از گذراندن این دوره، یک متخصص تمام عیار سئو شوید و در بازار سئو، کلی پروژه پولساز موفق داشته باشید!

این دوره با تمامی دوره‌هایی که تاکنون دیده یا شنیده‌اید متفاوت است، دانشگاه سئو یک دوره‌ی کاملاً عملیاتی است که بر مبنای توانمندسازی شما برای ورود قدرمند به بازار کار برنامه‌ریزی شده‌است.

در ابتدای دوره به مبانی و اصطلاحات سئو به‌صورت کامل پرداخته می‌شود و بعد از آن به سمت استراتژی سئو می‌روید و می‌آموزید که چگونه تحقیقات کلمات کلیدی انجام دهید و از آنها به چه صورت در صفحات مختلف سایت استفاده کنید.

این دوره پروژه محور برگزار می‌شود و شما باید روی یک پروژه واقعی در طول دوره و به ویژه سرکلاس‌ها کار کنید. البته اگر پروژه‌ای در حال حاضر ندارید؛ نگران نباشید، ما به شما یک پروژه‌ی واقعی می‌دهیم تا همراه با کلاس و آموزش‌ها یک سایت را سئو کنید و به صفحات اول گوگل بیاورید.

اساتید خبره و برجسته به همراه استادیار

در این دوره اساتید به نام و درجه یک در حوزه‌ی سئو تدرس خواهند کرد و شما می‌توانید از مجموع این اساتید برتر در یک دوره آموزشی، بهره ببرید. همچنین علاوه بر دروس مربوط به سئو مباحث مورد نیاز برای انجام موفق مذاکره، قرارداد نویسی و ارائه گزارشات به کارفرما به شما آموزش داده می شود تا در انتهای این دوره به راحتی بتوانید در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید.

در تمام طول دوره استادیارهایی در کنار اساتید به کمک شما می آیند و در تمامی کلاس ها و گروه های تلگرامی حضور خواهند داشت تا پشتیبان آموزشی شما باشند. ما برای شما یک پروفایل آموزشی خواهیم داشت و به شکل دقیق عملکردتان و میزان رشدتان را کنترل خواهیم کرد.

یک خبر خوب؛ نگران بازار کار نباشید!

در صورتی که در دوره به خوبی تلاش کرده و آنچه یاد می‌گیرید را به خوبی در پروژه خود اجرا کنید، ما هم شما را به شرکت‌های مناسب برای شروع کار معرفی می‌کنیم تا دغدغه ورود به بازارکار شما کاهش یابد. در نهایت شما باید پروژه خود را برای کارفرمایان ارسال و در مصاحبه شرکت کنید و استخدام شوید.

تلفیقی از آموزش، کارعملی و رفع اشکال

سئو یک دانش و مهارت عملی است و شما زمانی یک سئوکار واقعی خواهید بود که بتوانید به خوبی در عمل دانش خودتون رو پیاده سازی کنید و یک سایت را به صفحه اول گوگل برسانید. پس اهمیت کار عملی در این حوزه بسیار زیاد است. از این جهت دوره به نحوی طراحی شده که ۵۰ درصد زمان حضورتون در کلاس صرف یادگیری مباحث و ۵۰ درصد صرف اجرای مباحث زیر نظر استاد می‌شود. همچنین جلساتی را برای بررسی پروژه و رفع اشکال در نظر گرفته‌ایم. از این رو خیالمان راحت خواهد بود که درست مباحث را درک کرده و توانسته‌اید در عمل هم پیاده‌سازی کنید.

این دوره یک مسیر آموزشی پنج ماهه است!

با شرکت در این دوره وارد یک مسیر آموزشی پنج ماهه خواهید شد که شامل 120 ساعت آموزش به صورت حضوری و آنلاین است تا کسانی که امکان شرکت در دوره به صورت حضوری ندارند، به صورت آنلاین در دوره شرکت کنند. به این ترتیب می‌خواهیم ابتدا هر آنچه از دانش سئو نیاز است را به شما بیاموزیم و در ادامه در مسیر کسب تجربه در کنارتان باشیم و کمک کنیم تا به خوبی از پس چالش‌هایی که در آینده با آن مواجه می‌شوید، برآیید.

ارائه ابزار جت سئو و تریبون به شما

یک سئوکار حرفه‌ای نیاز به خرید اشتراک دلاری از ابزارهای حرفه‌ای سئو دارد. در انتهای این دوره جامع ما برای شما ابزارهای جت سئو و تریبون را تهیه کردیم و به رایگان به مدت یک ماه به شما ارائه می‌دهیم تا بی‌دغدغه فقط روی اجرای حرفه‌ای سئو تمرکز کنید.

و اما شرط مصاحبه برای گلچین کردن شرکت کنندگان

با توجه به اینکه به دنبال ساخت سئوکاران درجه یک برای بازارکار هستیم و می‌خواهیم خروجی دوره بسیار باکیفیت باشد، پس ناچاریم که افراد را گلچین کنیم و صرفا روی افرادی طی این یک سال کار کنیم که استعداد و انگیزه بالایی داشته باشند. از این رو اگر مایل به حضور در دوره هستید، با شما یک مصاحبه ورودی خواهیم داشت و صرفا به شرط قبولی وارد این چالش یکساله تبدیل شدن به یک متخصص حرفه‌ای سئو خواهید شد.

نقشه راه دانشگاه سئو

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *