اخبار و اطلاعیه ها

وبینار آشنایی با eCRM

وبینار اشنایی با eCRM

آشنایی با ecrm

در دنیای امروز، یکی از مهم‌ترین کارهایی که هر کسب و کاری باید در نظر داشته باشد، حرکت به سمت دنیای دیجیتال است. احتمالا تا مدتی دیگر، کسب و کارهایی که هیچ پایگاه آنلاینی ندارند از گردونه رقابت با شرکت‌های مشابه خودشان خارج می‌شوند و دیگر توانایی فعالیت در ابعاد گسترده را نخواهند داشت و یا برای رسیدن به مرحله‌ای که رقبایشان دارند، باید زحمت زیادی بکشند و توان زیادی بگذارند. در این نقطه دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بالایی بخوردار خواهد بود!

رقابت در فضای مجازی (دیجیتال) به شدت سخت است. ابزارهای زیادی برای فعالیت و بازاریابی در این فضا وجود دارد و هر کسب و کاری می‌تواند با توجه به رویکرد و هدف خود، از این ابزارها استفاده کند. به همین دلیل است که داشتن مهارت کافی برای استفاده از این ابزارها و همچنین داشتن علم کافی برای بررسی این ابزارها از اهمیت بالایی برخوردار است.

eCRM یا مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری / Electronic Customer Relationship Management، اصطلاحی به نسبت جدید در بازاریابی محسوب می‌شود. این مفهوم به روش‌های ارتباط با مشتری‌ای اشاره دارد که تمامی تمرکزش بر کانال‌های آنلاین می‌باشد و به کسب و کارها کمک می‌کند تا اطلاعات جامع‌تر، عمیق‌تر و دقیق‌تری از مشتریان جمع‌آوری کنند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *