وبینار بررسی نقش ژنتیک بر چاقی و اضافه وزن

وبینار-بررسی-نقش-ژنتیک-بر-چاقی-و-اضافه-وزن

توضیحات وبینار

بررسی نقش ژنتیک بر چاقی و اضافه وزن: ورزشکاران نخبه مظهر برتری جسمانی هستند و شاهکارهایی را انجام می دهند که اغلب برای افراد عادی غیرممکن به نظر می رسند. این سوال که چه چیزی یک ورزشکار را نخبه می‌کند، دهه‌ها است که به دقت مورد مطالعه قرار گرفته است، و محققان بسیاری از عوامل پیچیده‌ای را که می‌توانند به موفقیت کمک کنند، بررسی می‌کنند.

مطالعات نشان داده است که ژنتیک می تواند نقش مهمی در تعیین توانایی های ورزشی افراد داشته باشد. برخی از ویژگی‌های ژنتیکی، مانند وجود فیبرهای عضلانی خاص، می‌تواند برای برخی افراد در برخی ورزش‌ها برتری پیدا کند. برای مثال، افرادی که نسبت بیشتری از فیبرهای عضلانی نوع 2 دارند، در فعالیت‌های انفجاری مانند دوی سرعت و پریدن بهتر عمل می‌کنند.

سایر عوامل ژنتیکی که می توانند در موفقیت ورزشی نقش داشته باشند عبارتند از قد، بدنه، ظرفیت ریه و تراکم استخوان. این ویژگی ها می تواند عملکرد ورزشکار را در طیف وسیعی از ورزش ها، از بسکتبال گرفته تا دویدن در مسافت های طولانی، تحت تاثیر قرار دهد. بنابرین سعی شد تا در وبینار چاقی و نقش ژنتیک  براهمیت این موضوع با بررسی اخرین دست یافته های عملی بپردازیم.

مخاطبین

تمامی سمینار های مذکور برای عموم افرادی که به ورزش و سلامتی خود اهمیت میدهند مفید و کاربردی می باشد.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  2 بهمن 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 3 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *