وبینار بوت کمپ مذاکره و فروش علمی

وبینار بوت کمپ مذاکره و فروش علمی

توضیحات وبینار

بوتکمپ 3 روزه فروش و مذاکره علمی+30% فروش بیشتر تا اسفند1402

بالغ بر 8 ماه از سال گذشت و تا انتهای سال ۱۴۰۲ فقط 15 هفته باقی مانده است.

برای آدم‌های باهوش اهداف مالی همیشه مهم هستند، با این حساب تایید میکنید که هر روز از این 15 هفته‌یِ باقی مانده‌یِِ سال 1402 باید سرشار از موفقیت و به‌نتیجه رسیدن اهداف فروش‌تان باشد.

بوت کمپِ فروش و مذاکره علمی یک دورۀ آموزشیِ مناسب برای یادگیری سریع مهارتهای ضروری جهت بالابردن بهره وری در فروش است.

ما می‌خواهیم طی ۳ روز چالشی، پرانرژی و پشت سر هم در جلسات ۱.۵ ساعته نکات فوق العاده‌ای را با شما مطرح کنیم که در صورت اجرای دستورالعمل ها میتواند حداقل تا ۳۰٪ منجر به افزایش فروش تان شود.

و حتماً تأیید می‌کنید که ۳۰٪ عدد قابل قبولی برای افزایش فروش در یک دوره 4 ماهه است

بنظرم وقت و حوصله گذاشتن برای شرکت در بوتکمپ 3 روزه ای که برایتان تدارک دیده ایم تصمیم خیلی درستی است و در پایان بوتکمپ بابت این تصمیم از خودتان تشکر میکنید.

لطفاً دقت کنید که شما باید در تمامی این 3 جلسه حاضر باشید و مطالب را به دقت گوش کنید.

برای کسب و کار خودتان مثالهای شخصی سازی شده انجام دهید و قول بدید که مطالب را در کسب و کارتان اجرا کنید تا نتیجه آن را ببینید؛ پس حتما زمانیکه در بوتکمپ حاضر میشوید خودکار و کاغذ همراهتون باشه.

 فروش و مذاکره علم است

فروش اکنون در دنیا یک علم است و یکی از نتایج علمی بودن فروش این است که با اجرا آن به دستاورد عالی میرسید.

دیگر اینطور نیست که مثل قدیم بعضی ها را ذاتاً فروشنده بدانند و یا فروش را یک ویژگیِ صرفاً شخصیتی در نظر بگیرند.

هر کس میتواند با اجرای قوانین و نظریه‌های علمی فروش، نتایج خارق العاده به دست آورد.

این روشها بارها و بارها توسط خودم و شاگردانم در کسب و کارهای مختلف بررسی و انجام شده و اثر بخش بودن‌شان را تضمین می‌کنم.بعد از این کارگاه چه اتفاقی می افتد ؟

شما در هر روز از این بوت کمپ با مهارتی آشنا می شوید که مستقیما در به نتیجه رساندن فروش‌تان تاثیر میگذارد.

این یک ادعا نیست و مطالبی که در بوتکمپ ارائه میشوند کاملا براساس تحقیقات علمی و پژوهش متخصصان حوزه روانشناسی فروش و مذاکره انجام شده و نتایج اثبات شده دارد.

به‌محض شروع بوتکمپ کلی مثال واقعی براتون میزنم که ببینید بزرگترین کسب و کارهای ایران و دنیا به چه سادگی و ظرافتی از همین تکنیکها برای کمیپن‌ها و تبلیغات‌شون استفاده می‌کنن.

انیشتین میگه ادم موفق کسی هست که مسايل پیچیده رو بتونه ساده بکنه وگرنه هر انسان نادانی میتونه مسایل ساده رو انقدر پیچیده کنه که حل نشه.

شما در این دوره ملاحضه می‌کنید که فروش چه کار ساده و البته پر چالشی‌ هست ولی افراد موفق همین کار پر چالش رو با تکنیکهایی که بهتون یاد میدم چقدر ساده میکنند و با همین تکنیکها پول در میارن

در جلسه اول براتون از تکنیکی میگم به اسم “تطابق اجتماعی یا Social Conformity و کُلی نمونه در ایران رو بررسی میکنیم. مثلاً این یک نمونه از دیجی کالا که چه میزان بودجه عظیم میلیاردی را صرف کرده که فقط از همین تکنیک ساده برای متقاعدسازی برای خرید محصولاتش استفاده کنه

شاهد مثالهای من همین عزیزانی هستند که افتخار دارم تا بعنوان مشاور در کنار کسب و کارشان باشم و یا بعنوان دانشجو در کلاسهایم شرکت می‌کنند و خودشان بعد از اجرای این نکات حیرت زده می‌شوند که چقدر میتوانستند قبل از این درآمد داشته باشند و چه فروشهایی را به خاطر ندانستن روشهای علمی از دست می داده اند.

اکثر فروشنده ها به این دلیل موفق نمیشن که از نه شنیدن میترسن

 • اگه بگه نمیخوام چی؟!
 • اگه بگه دارم چی؟!
 • اگه کلی وقت بزارم معرفی کنم بعد بره از رقیب بخره چی؟!

همه این توجیهات باعث میشه فروشنده‌ها اقدام به معرفی کالا و یا دادن پیشنهادات بیش فروشی Up-Selling  و مکمل فروشی Cross-Selling نکنند و این یعنی از دست دادن فرصت های کسب درامد بیشتر و سود

و امان از اعتراض؛ این تابو و عامل ترس فروشنده ها

 • اگه معرفی کردم گفت این چه خدمت بیخودیه که شما میدید چی بگم؟!
 • اگه گفت رقیبتون همین کالا رو از شما ارزونتر میده چی بگم؟!
 • اگه گفت اصلا خودت تو چند سالته چند وقته توی این رشته کار میکنی! من به اندازه سن تو سابقه دارم توی این کار؟!
 • حالا تو اومدی میخوای به من بگی چه کالایی خوبه چه کالایی خوب نیست؟!
 • جواب این سوال‌ها رو چی باید بدم؟!

راستش من علاوه بر آموزش و مشاوره، کار اصلیم فروش و حضور در جلسات متقاعدسازی و معرفی محصول هست و سالهاست که دارم بعنوان متخصص و مدیر فروش فعالیت میکنم و می‌دونم که امکان هر برخوردی از طرف خریدار در جلسات و یا موقع معرفی محصول وجود داره

امکان داره در طول هفته بارها و بارها اعتراضات مختلفی رو از مشتریانمون بشنویم

آیا تا الان یک بار شده بشینیم و با حضور ذهن کامل فکر کنیم که عمده اعتراضاتی که از مشتریانمون میشنویم در چه حوزه هایی هست و راهکارهاشون چیه؟قانون ۶ در مدیریت اعتراض مشتری

ایا با قانون ۶ که میگه در بیشتر کسب و کارها مشتریان عمدتاً راجع به موضوع مهم اعتراض دارند آشنا هستیم

این ۶ موضوع عبارتند از

 1. محصول و کیفیت محصول
 2. رقبا
 3. خود فروشنده
 4. اعتبار شرکت
 5. خدمات بعد از فروش
 6. قیمت

حالا که با این قانون ۶ آشنا شدی میدونی در هر مورد بهترین جوابهایی که میتونی در لحظه به خریدارت بگی چی هست؟

در بوتکمپ یک جلسه کامل در این خصوص باهات صحبت میکنم و کلی روش علمی بهت میگم که عینِ آب خوردن میتونی اعتراض مشتری رو مدیریت کنی و ازشون پول دربیاری

خیلی از دوستان و همکاران شما با دونستن این نکات و اجراشون به راحتی دارند رشد میکنند و خودشون و کسب و کارشون را رشد میدهند بنابراین دیگر غُر زدن و بهانه آوردن از شرایط ایران و حسرت خوردن جایگاهی ندارد. البته قبول دارم که شرایط سخت‌تر شده، فشار های اقتصادی گلوی همه ما را گرفته و فشار میدهد. بسیاری از کسب و کارها با مشکل مواجه شده اند ولی یادمان باشد کلیدهای قدیمی درهای جدید را باز نمیکنند.

ما نمیتوانیم هر دفعه کارهای قبلی را انجام دهیم ولی ساده لوحانه انتظار نتایج متفاوت داشته باشیم. اگر انتظار نتایج متفاوت داریم باید کارهای جدید و علمی و به روز رو به کار بگیریم.

در این 3 روز میخواهیم کلی مطلب علمی و قابل اجرا یاد بگیریم که برای ما مثل کلید جدیدی است برای درهای باز نشده‌ پس چرا شما هم به جمع ما ملحق نمیشید تا از این مطالب استفاده کنید و فروشتان را متحول کنید؟

 پس الان تعلل برای چیه؟

تعلل و اهمال کاری را کنار بذارید و همین الان دکمه ثبت نام را بزنید و خودتون رو برای یک کورس 3 روزه یِ فوق العاده آماده کنید.

ما بلیط نکات بوتکمپ پیشرفته را بدلیل مسئولیت اجتماعی و نذر فرهنگی تا ۲۰۰ نفر اول رایگان قرارداده ایم و شما می تونید از این فرصت استفاده کنید. حتی بعد از آن هم مبلغ بلیط را برای ۲۰۰ نفر دوم 8۹۹ هزار تومان و و ۲۰۰ نفر سوم یک میلیون تومان در نظر گرفتیم . واقعا خنده دار نیست؟! این عدد معادل یک وعده یِ غذایی در یک رستوان خوب است.

حالا چرا مبلغ را اینقدر کم در نظر گرفتیم ایا مطالب کاربردی نیست؟

هدف ما در این بوت کمپ خدمت به افرادی است که دنبال مطالب ناب و دست اول آموزشی هستند ولی به علت وضعیت اقتصادی امکان شرکت در دوره های پیشرفته و گرانقیمت را ندارند.

افرادی که من را میشناسند قطعا تایید میکنند که من سروش صفدریان هدفم را توسعه و ارتقا کسب و کارها و فروش آنها قراردادم .

البته که در کنار این وظایف نگاه مالی و درامدی خودم را هم دارم. چه اشکال دارد که هر کدام از ما محصول و سرویس با کیفیت و عالی در حد استانداردهای جهانی ارايه کنیم و در قبال آن درامد خوب هم برای خودمان کسب کنیم.

من هم از این قاعده پیروی میکنیم که سرویس و خدمت خوب به رفقا و دوستان خودم در کلاسها و جلسات مشاوره ارايه کنیم و در قبالش هم پول خوبی به دست بیاورم تا بتوانم کیفیت دوره های خودم را با آموزش دیدن و شرکت در کلاسهای دیگر تقویت کنیم . 

چه چیزی بهتر از این که من کمک کنم شما رشد کنید و شما در برابر آن به من کمک کنیم که من رشد کنم که مجدد من مطالب جدیدی که یاد میگیرم را مجدد به شما منتقل کنم و این در مذاکره یعنی رابطه برد-برد

اما هدف ما از این بوت کمپ فشرده با این مطالب درجه یک و عالی کسب سود نیست .

حتی جمع بلیط های فروخته شده هزینه های اجرایی این بوت کمپ را هم پوشش نمیدهد.

 یک درخواست مهم

راستی اگر دوست ، همکاری دارید که فکر میکنید بودن او در این بوت کمپ میتواند در رسیدن به اهدافش کمک کنه رسم رفاقت را به جا بیارید و شرکت در این بوت کمپ رو بهشون پیشنهاد کنید.

یا اگر در سازمانی مدیر هستید بهتون پیشنهاد میکنم این ۳ روز رو حتما به همکاران و پرسنلتون هم بگید که حضور پیدا کنند. 

پس در بوت کمپ شما رو میبینیم.

 هدایای بوت کمپ

راستی در هر جلسه در جایی از کلاس، یک حرف انگلیسی گفته میشود که در نهایت کلمه ای را تشکیل میدهد که عزیزانی که کلمه درست را پیدا کنند و به روشی که در دوره گفته میشود برای ما ارسال کنند

به قید قرعه به ۵ نفر نفری ۵۰۰ هزار تومان هدیه جهت قدردانی از حضور کامل در تمامی جلسات تقدیم میشود

و یک نفر خوش شانس به قید قرعه فرصت حضور در دوره ۲۱ میلیون تومانی فروش و مذاکره حرفه ای ما را پیدا خواهد کرد.

واقعا چی بهتر از این که در یک دوره فوق العاده و نزدیک به رایگان شرکت کنیم و کلی محتوای دست اول و ناب و نکات پیشرفته علمی مذاکره برای افزایش فروش خودمون رو یاد بگیریم.

تموم شد؟ خوشبختانه نه. همین الآنم می تونی وارد سایت و اینستاگرام بشی و زودتر از بقیه محتواهای بیشتری که برات تدارک دیدیم رو ببینی.

سرفصل‌های وبینار

جلسه اول بوت کمپ: ارتقا قدرت متقاعدسازی و تاثیرگذاری در فروش 

در این جلسه با بیان نمونه های واقعی از کیس های فروش با ۶ اصل تاثیرگذاری و متقاعدسازی اشنا میشوید که حداقل در همین جلسه اول به شرط اجرای موارد تا ۱۵٪ به فروشتان افزوده میشود.
تمامی مثالهایی که در این جلسات بیان میشود در ایران توسط مدرس دوره در شرکتهایی که بعنوان مشاور حضور داشته اند اجرا شده و کاملا منطبق با فرهنگ و بازار ایران است.

جلسه دوم بوت کمپ: ترفندها و دام های مذاکره

ترفند و دام از مباحث جدی و جذاب در مذاکرات فروش است که در این جلسه حداقل ۷ دام و ترفند از نمونه های واقعی در جلسات فروش و مذاکره های فروش بیان میشود که به راحتی میتواند برای شما تا ۱۰٪ افزایش فروش و بیشتر از آن جلوگیری از ضررهای بیمورد در فروش را به همراه داشته باشد

جلسه سوم بوت کمپ: مدیریت اعتراضات

یکی از ترسهای اصلی فروشندگان در تمام دنیا ترس از نه شنیدن و اعتراض مشتری موقع معرفی محصول است. در صورتیکه اگر طرز فکر فروشنده راجع به اعتراض اصلاح شود و معنی دقیق اعتراض را درک کند این مرحله از فروش به گنج درآمدزایی او تبدیل میشود. در این جلسه با چند روش برای پاسخ دهی به اصلی ترین اعتراضات خریداران از جمله اعتراض به قیمت و … آشنا میشوید که حداقل تا ۱۵٪ افزایش فروش خواهید داشت.

مخاطبین

مخاطبین این دوره عمدتا فروشندگان و کارشناسان فروش هستند که در کسب و کارهای مختلف اعم از فروشگاه، مغازه و سازمان های مختلف مشغول به فروش محصولات و خدمات هستند.

فرقی ندارد کالای شما محصول فیزیکی مثل لباس، ماشین، اسباب بازی، ملک و … باشد و یا محصول غیر فیزیکی و خدمات مثل پزشک، وکیل، مشاور، مدرس و …

در هر صورت ما همه فروشنده ایم و هرچه بهتر مذاکره کنیم بیشتر میفروشیم.

سوالات متداول

بوت کمپ یعنی چه؟

بوت کمپ یک دورۀ آموزشی تحت ‌فشار برای یادگیری سریع مهارت های لازم جهت بالابردن بهره وری در کارها است

این بوت کمپ در خصوص چیست؟

در این بوت کمپ طی سه جلسه فشرده ۳ موضوع مهم در فروش را آموزش میبینیم

ایا مثل خیلی از دوره های اموزشی مطالب این بوت کمپ ناقص ارايه میشود؟

به هیچ عنوان تمامی مواردی که در این سه روز برای آموزش برنامه ریزی شده است بصورت کامل و ۱۰۰٪ اجرایی ارايه میشود و انتهای هیچ کدام از مطالب باز نمی ماند

ایا مطالب برای بازار ایران و کاربردی است؟

تجربه نزدیک به ۲۲ سال آموزش و مشاوره و اجرایی مدرس این دوره تضمین کننده این است که مطالب این دوره ۱۰۰٪ کاربردی و برای ایران تدوین شده و از همان روز قابل اجرا برای مشتریانتان میباشد

چرا مبلغ بلیط را اینقدر کم در نظر گرفتید ایا مطالب بی ارزش است؟

هدف ما از این بوت کمپ فشرده با این مطالب درجه یک و عالی کسب سود نیست . حتی جمع بلیط های فروخته شده هزینه های اجرایی این بوت کمپ را هم پوشش نمیدهد. اما خوشحالیم که میتوانیم در کنار شما برای کسب و کارهای ایران موثر باشیم و گامی کوچک ولی اثر گذار برداریم.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  24 بهمن 02 – ساعت 22:00

مدت وبینار: 4 ساعت و 30 دقیقه

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *