وبینار خودشفادهی

وبینار خودشفادهی

توضیحات وبینار

آیا مدت زیادی هست که از سلامتیت کم شده؟ آیا درگیر بیماری هستی؟
آیا میدونستی که قدرت شفا در دستای خودته؟

عوامل درونی و ذهنی و سبک زندگی ما، ایجادکننده انواع بیماری‌های روانی و جسمی است. تاثیر عوامل روحی و روانی بر سلامت جسمی به عنوان پدیده‌ای بنام”ارتباط مغز بدن” شناخته می‌شود. استرس، نگرانی و حتی علایق و تفکرات مثبت یا منفی می‌توانند بر تعدادی از سیستم‌های بدن از جمله سیستم ایمنی و غدد تاثیر بگذارند. احساسات و هیجانات سرکوب شده(مثل خشم و عصبانیت، کینه و نفرت، گناه، ترس و …) سلول‌های بدن را مریض می‌کنند.

توجه کنید که روان انسان ظرفیت محدودی برای هیجانات و احساسات بیش از اندازه ناگوار دارد بنابراین ظرفیت کم روان باعث می‌شود که هیجانات و احساسات ناخوشایندتان به سمت بدنتان بیاید و در قالب بیماری بروز پیدا کند. توجه به سلامت روان برای سلامت جسمانی ضروری است.

در عصر حاضر ما روزانه تحت بمب‌باران‌های شدید اطلاعاتی و تبلیغاتی مختلف قرار می‌گیریم تا باور داشته باشیم که بیماری‌ها(ام اس، سرطان، تنگی نفس، آنفولانزا، معده درد و …) کاملا طبیعی است یعنی این موضوع به ما القا شده است که درد و بیماری طبیعی است و برای همین وابستگی شدید به انواع داروها پیدا کرده‌ایم. شما بدنتان را به واسطه سبک زندگی‌تان از حالت تعادل خارج می‌کنید و به سمت بیماری پیش می‌برید. سوال اینجاست که آیا این سبک زندگی را چه کسی به وجود می‌آورد؟ خود، خانواده، اجتماع و حتی معافیای بزرگ دارو و غذا و دانسته یا ندانسته در فاز زندگی ناسالم قرار گرفته‌اید.

اگر واقعا احساس میکنی که نیاز داری از دردهای روانی و جسمی‌ات خداحافظی کنی، از بیماری‌های ناعلاج پیشگیری کنی، مسائل روانی‌ات را کنترل کنی تا هم به خودت و هم نسل بعدی‌ات خدمت کنی و یک زندگی سالم را تجربه کنی وبینار خودشفادهی درمان و بیمه‌کننده سلامتی تو هست. در این وبینار با من همراه باش تا بهت کمک کنم بدنت و ذهنت را درمان کنی و سیستم ایمنی بدنتو به اوج قدرتش برسانی و از خودِ بدنت به خودِ بدنت کمک کنی و به شفای درونی برسی.

سرفصل‌های وبینار

راز عجیب سلامتی

✅عوامل درونی، ذهنی و محیطی ایجادکننده بیماری‌ها

✅مثلث سلامتی زندگی

✅سبک زندگی

✅بیماری روان‌تنی

✅قدرت ذهن برای بهبود بدن

✅متوقف کردن اضطراب

✅تقویت و افزایش سیستم ایمنی بدن

✅تمرین‌های هیپنوتیزم

✅تمرین‌های ذهنی و متد خودشفادهی

✅قدرت شفا

مخاطبین

دوره خودشفادهی مناسب چه افرادی است؟

✔آدم‌هایی که می‌خواهند به سمت شادی و سلامتی پیش برند

✔آدم‌هایی که نمی‌خواهند تا آخر عمرشان بیمار یا بی‌انرژی باشند

✔آدم‌هایی که دنبال این هستند که ذهن و جسم خود را سلامت کنند

✔آدم‌هایی که میخواهند از وابستگی به دارو رها شوند

✔آدم‌هایی که دنبال ریشه‌کن کردن انواع مریضی‌های روانی، جسمی و ناعلاج هستند

زمان برگزاری

شروع وبینار:  8 اسفند 02 – ساعت 17:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *