وبینار دندان شیری کودکان

وبینار دندان شیری کودکان

توضیحات وبینار

اگر بلیت حضور در وبینار به همراه معاینه رایگان حضوری در کلینیک ترنج را تهیه کرده‌اید، طی یک روز کاری برای هماهنگی زمان معاینه رایگان با شما تماس خواهیم گرفت. 

اگر مادر کودکی هستید حتما سوالات زیادی در حوزه کودکان دارید که دوست دارید از یک متخصص و کاربلد آن کار بپرسید. این سوالات از تربیت و سلامتی کودک گرفته تا آینده تحصیلی و زندگی‌اش.

هر مادر دوست دارد که فرزندش در هر زمینه‌ای بهترین باشد و برای همین تمام سعی و تلاشش را می‌کند تا چیزی برایش کم نگذارد. ولی همه ما در همه زمینه‌ها متخصص و کاربلد نیستیم.

در وبیناری که تدارک دیده‌ایم، دکتر هانیه حائری؛ دندانپزشک کودکان با 10 سال تجربه کاری در زمینه دندانپزشکی کودکان قرار هست به سوالاتی که تقریبا برای همه مادران جوان وجود دارد به صورت علمی پاسخ دهد.

دکتر حائری دانش‌آموخته رشته دندانپزشکی هستند که به صورت ویژه در حوزه دندانپزشکی کودکان فعالیت می‌کنند. ایشان به بیش از 4000 کودک کمک کرده‌اند تا دندان‌هایی سالم‌ و لبخندی زیبا داشته باشند.

در این وبینار قرار هست از زمان رویش اولین دندان شیری تا آخرین دندان دائمی صحبت کنیم. سوالاتی از این قبیل را بررسی کنیم که:

  • برای تسکین درد رویش دندان‌های شیری چکار کنیم؟
  • علت خرابی و پوسیدگی دندان‌های شیری چی هست؟
  • آیا دندان شیری نیاز به ترمیم دارد؟
  • پستانک خوب یا بد!
  • روش درمان عفونت دندان
  • چکار کنیم تا دندان‌های دائمی مرتب و زیبایی داشته باشیم؟
  •  و 14 سوال دیگر

اگر شما هم مادر فرزند زیر 15 سال هستید این وبینار به شما کمک خواهد کرد تا از خرابی و پوسیدگی دندان فرزند دلبندتان پیش از آن که نتوان آن را درمان کرد یا اینکه درمانش هزینه‌بر شود، جلوگیری نمایید.

در حین برگزاری وبینار زمانی برای پرسش سوال از دکتر فراهم خواهد شد، ولی می‌توانید الان سوالات‌تان را طریق این صفحه(دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس) بپرسید تا دکتر در وبینار به آن پاسخ دهد.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  28 بهمن 02 – ساعت 20:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *