وبینار سال 1403، سال هوش مصنوعی

وبینار سال 1403، سال هوش مصنوعی

توضیحات وبینار

سال 1403، سال هوش مصنوعی

همون سالی که همیشه منتظرش بودی

تحصیل، پژوهش، تدریس و راه اندازی کسب و کار با هوش مصنوعی

این فرصت واقعیه!

شما با یک پیام تبلیغاتی و شعاری رو به رو نیستید! پیامی که قصد داریم به شما منتقل کنیم حاصل تجربه زیسته مجموعه پیدا در سال 1402 است.

در تابستان 1402، پس از آشنایی با هوش مصنوعی، توانستیم طی 3 ماه 3 برابر رشدی که در 3 سال گذشته داشتیم را تجربه کنیم، یعنی چیزی معادل یک رشد 12 برابری.

15 هزار نفری که در سال 1402 در مجموعه پیدا استفاده از هوش مصنوعی را آموزش دیدند تا این لحظه دستاوردهای فوق العاده ای کسب کرده اند که در سال های پیش کسب چنین دستاوردهایی مرسوم نبود.

از نوشتن کتاب در یک هفته گرفته تا نوشتن پروپوزال پایان نامه در یک. از تدریس سریع تر و اثرگذارتر با هوش مصنوعی گرفته تا راه اندازی کسب و کار با کمک هوش مصنوعی آن هم یک نفره. از تولید محتوای کانال های پیامرسانی و پیج های اینستاگرامی گرفته تا راه اندازی آنلاین شاپ ها.

حقیقت این است: اگر در سال 1402 از هوش مصنوعی برای تجربه یک رشد فوری استفاده نکردید، همین الان هم از موج هوش مصنوعی عقب افتادید … دوستان و رقبای شما استفاده از هوش مصنوعی را شروع کرده اند و تا یک سال دیگر آنقدر رشد می کنند که رقابت با آنها برای شما سخت یا ناممکن خواهد بود!

سال 1403: سال هوش مصنوعی

خبر خوب این است که شما در موقعیت مناسبی وارد این صفحه شدید! سال 1403 آخرین فرصت استفاده از هوش مصنوعی است و شما می توانید از این فرصت استفاده کنید. امسال استفاده از هوش مصنوعی یک فرصت است، فرصتی که در سال 1404 به باید تبدیل می شود و دیگر یک مزیت رقابتی و فرصت رشد به حساب نمی آید.

شاید شرکت در این وبینار تبدیل شود به یکی از خاطرات خوبی که هرگز فراموش نمی کنید، نقطه عطفی برای تحول دستاوردهای زندگی شما.

در این وبینار چه اتفاقی می افتد؟

متوجه می شوید که چرا هوش مصنوعی برای شما یک فرصت طلایی رشد در سال 1403 است و چرا این فرصت در سال 1404 تکرار نمی شود.

روش کار تخصصی با هوش مصنوعی چت جی پی تی را آموزش می بینید.

متوجه می شوید که چرا برخی از افراد از هوش مصنوعی جواب دقیقی دریافت نمی کنند.

نمونه هایی از رشد فوق العاده افراد با هوش مصنوعی در سال گذشته را بررسی می کنیم.

بخشی از کاربردهای هوش مصنوعی در تحصیل، پژوهش، تدریس، کسب و کار را به شما معرفی می کنیم تا شما متوجه کاربردهای هوش مصنوعی در فعالیت های فعلی خودتان بشوید.

خطرات استفاده از هوش مصنوعی را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با استفاده هوشیارانه از هوش مصنوعی از بروز خطرات آن در زندگی خودتان و خانواده تان جلوگیری کنید.

متوجه می شوید که چطور می توانید با استفاده از هوش مصنوعی سودهای میلیونی کسب کنید و یا بسیاری از هزینه های مالی و زمانی فعلی خودتان را کاهش دهید.

در یک کلام: در این وبینار یاد می گیرید که چطور می توانید با توان هوش مصنوعی، سال 1403 را هوشمندانه تر زندگی کنید و نتایج موفق بیشتری را کسب کنید.

مدرس این وبینار چه کسی است؟

آقای یونس خدایی، مدیر و هم بنیانگذار شتابدهنده آموزشی پیدا. نویسنده کتاب هفت خان تندپژوهی و مدرس دوره های: تندپژوهی، دانشگاه چت جی پی تی، اکسیر موفقیت تحصیلی، به توان هوش مصنوعی، زینستینو و …

شرکت در این وبینار چه پیش نیازهایی دارد؟

گول اسم هوش مصنوعی را نخورید! کار کردن به هوش مصنوعی به هیچ تخصصی نیاز ندارد. اگر بلدید با موبایل خودتان وارد گوگل شوید، از هوش مصنوعی هم می توانید به سادگی استفاده کنید. کافیست تا انتهای این وبینار همراه ما باشید.

هزینه شرکت در این وبینار چقدر است؟

این وبینار تقریباً رایگان است! شما می توانید با هزینه خرید یک چیپس یعنی فقط با 20 هزار تومان در این وبینار شرکت کنید. دریافت این هزینه نیز تنها با هدف ترغیب شما به شرکت کردن در وبینار و دریافت این مطالب کاربردی صورت می گیرد. در حقیقت روی این این وبینار نمی توان قیمت گذاشت.

سرفصل‌های وبینار

  • آشنایی با هوش مصنوعی چت جی پی تی
  • اصول اصلی پرامپت نویسی به زبان ساده
  • کاربردهای هوش مصنوعی در زندگی شما
  • محافظت از خود در برابر آسیب های هوش مصنوعی
  • معرفی ابزارهای تولید تصویر و ویدئو با هوش مصنوعی

مخاطبین

تمام دانشجویان، طلاب، مدرسین، مدیران، اساتید دانشگاه، معلمین و …از جمله مخاطبینی هستند که می توانند بیشترین بهره را از این وبینار ببرند.

سوالات متداول

ویدئوی وبینار ضبط می شود؟

بله ویدئو ضبط می شود و در اختیار شما قرار میگیرد

شرکت در این وبینار چه پیش نیازهایی دارد؟

هیچ پیش نیاز خاصی برای شرکت در این وبینار نیاز ندارید.

در این وبینار روش کار با کدام هوش مصنوعی را آموزش می بینیم؟

روش کار با هوش مصنوعی چت جی پی تی را آموزش می بینید به همراه آموزش اصولی اساسی و اولیه پرامپت نویسی در چت جی پی تی برای دریافت پاسخ های دقیق. چند ابزار هوش مصنوعی تولید تصویر و ویدئو نیز در انتها به شما معرفی می گردد.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  23 اسفند 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *