وبینار سمینار حضوری روانشناسی پول ( به همراه معرفی سه فرصت سرمایه گذاری ده تا شصت برابری در 2024)

وبینار سمینار حضوری روانشناسی پول

توضیحات وبینار

تذکر مهم: اين برنامه بصورت سمینار حضوري بوده و در تهران و سالن همایش 200 نفره مجتمع نیکوکاری رعد واقع در سعادت آباد برگزار می شود.

ادرس محل برگزاری سمینار: تهران: شهرك غرب فاز ۲ خيابان هرمزان خيابان پيروزان جنوبي شماره ۷۴ مجتمع نیکوکاری رعد، سالن همایش.

تاریخ برگزاری: پنج شنبه 1402/10/28 ساعت 16 الی 20 (لطفا و حتما بیست دقیقه قبل از شروع برنامه حضور بهم رسانید)

چرا باید در این سمینار شرکت کنید: 

شنبه 13 ابان در هتل پنج ستاره رکسان واقع در فرودگاه امام در جمع 400 نفر از مدیران ارشد، نمایندگان برتر و مدیرعامل و هییت رییسه بیمه کارافرین سخنرانی دعوت شده بودم. 45 دقیقه درباره روانشناسی پول صحبت کردم شرکت کنندگان که همگی از تاپ های صنعت بیمه از کل کشور بودند، عجیب به وجد و شعف امده بودند.

دو روز بعد بیمه کارافرین دقیقا 2.5 برابر (250%) حق الزحمه سخنرانی که توافق کرده بودیم، برای من واریز کردند وقتی علت را جویا شدم گفتند: رضایت شدید مدیرعامل از سخنرانی شما و مباحث دوره!!

مبحث روانشناسی پول را در هیچ سمینارعمومی تاکنون عرضه نکرده ام و این آخرین فرصت سال 1402 است که از مطالب ناب و عمیق این مبحث بهره ببرید.

راهنمایی و اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام: 09105565377 سرکار خانم احمدی

سرفصل های سمینار: محرمانه!

راستی 3 فرصت به شدت سودآور سرمایه گذاری (رشد 10 تا 60 برابری) در سال 2024 در انتهای سمینار خدمتتان معرفی می شود.کاری که خودم انجام دادم و فقط به نزدیکترین افراد زندگیم توصیه کرده ام.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  28 دی 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 4 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *