وبینار شناسایی ریسک‌های حقوقی کسب‌وکارها در سال ۱۴۰۳ + جلسه مشاوره اختصاصی

وبینار شناسایی ریسک‌های حقوقی کسب‌وکارها در سال ۱۴۰۳

توضیحات وبینار

این کارگاه مناسب مدیران و بنیان‌گذارانی است که این ویژگی‌ها را دارند:

 • عاشق ترسیم یک چشم‌انداز موفق، سودآور و پایدار برای کسب‌وکارشان هستند.
 • می‌خواهند سنگ‌بنای موفقیت و اعتبار کسب‌وکارشان را بر روی ستون‌های حقوقی استوار کنند.
 • موفقیت شرکت‌شان نه بخاطر تصمیمات سریع و زودهنگام که بخاطر تصمیمات قاطع و با اطمینان آنهاست.
 • می‌خواهند روی اهداف تجاری و سودآوری شرکت خود متمرکز بمانند و موفقیت‌های خود را جشن بگیرند.
 • می‌خواهند با درخواست کمک به‌موقع از افراد باتجربه در زمینه‌های تخصصی یک قدم جلوتر باشند و ریسک شکست و ضرر را کاهش دهند.
 • از بزرگ اندیشیدن نمی‌ترسند و با اعتماد کامل آماده مذاکره درباره قراردادهای سرمایه‌گذاری هستند،
 • از همان ابتدا به‌ گونه‌ای عمل کرده‌اند که هر مسئله‌ای در شرکت حیاتی است و مسائل حقوقی بخاطر مبهم بودن یا دشوار بودن کنار گذاشته نمی‌شوند.
 • برای اطمینان از درستی مسیرشان قبل از اینکه با مشکل مواجه شوند اهمیت موضوعات حقوق تجارت را درک کرده‌اند و از قبل برای هر مشکلی یک راه‌حل قانونی دارند.

و در نهایت، بنیان‌گذاران و مدیرعاملانی که تلاش می‌کنند همانند شرکت‌ها و استارتاپ‌های بزرگ دنیا، چالش‌های حقوقی و قانونی خود را مدیریت کنند.

مخاطب این کارگاه تنها افراد تصمیم‌گیرنده در کسب‌وکارها مثل مدیران ارشد کسب‌وکارها و بنیانگذاران نیستند، بلکه هر کارآفرین و مشاور کسب‌وکاری که دغدغه سلامت حقوقی یک کسب‌وکار را دارد هم می‌تواند در راستای مدیریت چالش‌های حقوقی از محتوای این کارگاه بهره‌مند شود.

بسیاری از بنیان‌گذاران استارتاپ به دلیل ترس از شرایط بیش از حد دشوار یا سخت‌گیرانه، برای مذاکره درباره قراردادهای سرمایه‌گذاری مردد هستند. ترس از دست دادن منابع مالی بالقوه اغلب به میزانی حاد است، که گاهی اوقات بنیان‌گذاران را به تصمیم‌گیری‌های عجولانه یا پذیرش شرایط سرمایه‌گذاری سنگین و ناعادلانه سوق می‌دهد. در نتیجه تامین مالی و فشارهای دیگر، قراردادهای سرمایه‌گذاری و سایر اسناد مهم حقوقی اغلب بدون بررسی مناسب امضا می‌شوند، قوانین و مقررات مربوطه به اندازه کافی بررسی نمی‌شوند، و سایر موارد مهم مثل حقوق مالکیت فکری و دارایی‌های نامشهود که به‌شدت ارزشمند هستند، نادیده گرفته می‌شوند.

هشدار: نادیده گرفتن و یا عدم رسیدگی به این موارد و سایر مسائل مهم قانونی و مقرراتی اغلب می‌تواند منجر به مشکلات جبران‌ناپذیر در آینده شود.

سرفصل‌های وبینار

 1. ریسک‌های حقوقی در مواجهه با کارمندان و مروری بر قانون کار(بررسی و تشریح انواع قراردادهای کار، مشاوره و پیمانکاری و دعاوی مربوط به آنها)
 2. ریسک‌های حقوقی در ارتباط با قراردادهای تجاری 
 3. ریسک‌های حقوقی در مواجهه با مباحث مالکیت فکری(علامت تجاری، طرح صنعتی، اختراع، اسرار تجاری) 
 4. ریسک‌های حقوقی در مواجهه با انواع اسناد تجاری، اصول حاکم بر اسناد تجاری و اطلاع از قانون جدید صدور چک و سفته آنلاین
 5. ریسک‌های حقوقی در مواجه با موضوعات حاکمیت شرکتی(مسئوليت مدير عامل و وظايف هيئت مديره، ارکان شرکت )

مخاطبین

 • مدیران ارشد کسب‌وکارها
 • کارآفرینان
 • مشاوران کسب‌وکار
 • کارشناسان حقوقی

سوالات متداول

تمایز این وبینارها با کارگاه‌های دیگر چیست؟

موضوعات مطرح شده در این کارگاه از دل تجربه واقعی ما به عنوان وکیل و مشاور صدها کسب‌وکار ایرانی و همراهی با کارآفرینان و مدیران ارشد در راستای پشت‌سر گذاشتن چالش‌های حقوقی و قانونی برآمده‌است.

یک جلسه مشاوره رایگان اختصاصی چیست؟

همه‌ شرکت‌کنندگان در این کارگاه از یک جلسه مشاوره حقوقی اختصاصی رایگان وینداد بهره‌مند می‌شوند. در این جلسه با تیم حقوقی وینداد ریسک‌های حقوقی کسب‌وکار شما شناسایی و آنالیز می‌شود و مشاوره‌های مرتبط و مورد نیاز ارائه می‌گردد.

وینداد چیست؟

ما ضامن سلامت حقوقی کسب‌وکارها هستیم. ما به‌عنوان یک تیم متخصص و برجسته متعهد هستیم تمام نیازهای حقوقی کسب‌وکارها را پوشش می‌دهیم تا افرادی که به ما اعتماد کرده‌اند بدون دغدغه‌ و نگرانی فقط بر روی رشد کسب‌وکارشان تمرکز کنند.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  21 اسفند 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 4 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *