وبینار «قدرت پشیمانی» چطور آینده‌ی ما را دگرگون می‌کند؟

وبینار «قدرت پشیمانی» چطور آینده‌ی ما را دگرگون می‌کند؟

توضیحات وبینار

داریم به آخرای سال می‌رسیم و فرصت خوبیه برای تامل در عملکردمون در سالی که گذشت و برنامه‌ریزی و هدفگذاری سال ۱۴۰۳خورشیدی. این بار ولی می‌‎خوایم از دریچه‌ای متفاوت به این موضوع نگاه کنیم؛ حالا ماجرا از چه قراره؟
حتما شنیدی که می‌گن: «سری که درد نمی‌کنه رو دستمال نمی‌بندن!» اما این دفعه اتفاقا می‌خوایم بریم سراغ یکی از سردردها یا شایدم دردسرهایی که هر از چندگاهی گریبان‌گیرمون می‌شه اما معمولا یا نادیده‌اش می‌گیریم یا سرکوبش می‌کنیم و به خیال خودمون می‌ره پی کارش اما زهی خیال باطل! پشیمونی بالاخره یه جا کار دستمون می‌ده اگه نشینیم پای حرفش و درک نکنیم چه پیامی واسه‌مون داره…

اینا رو من نمی‌گما! آقای دنیل پینک تو کتاب درخشانش با عنوان «قدرت پشیمانی» می‌گه؛ ایشون هم به تشریح دیدگاه خودش اکتفاء نمی‌کنه بلکه با ارجاع به پژوهش‌های علمی متعدد مرتبطی که در این زمینه انجام شده، بهمون نشون می‌ده که چطور با درک درست و مدیریت پشیمانی‌هامون، می‌تونیم کیفیت زندگی‌مون رو ارتقاء بدیم. به عبارتی قدرت پشیمانی به ما کمک می‌کنه خودمون رو بهتر بشناسیم، تصمیمات بهتری بگیریم و نهایتا آینده‌ای بهتر برای خودمون خلق کنیم. 

پس اگه می‌خوای از این معادله سردربیاری، با ما همراه شو در دومین نشست قدرت پشیمانی که این بار به صورت آنلاین قراره برگزار بشه. اینم بگم که تو این وبینار هیچ دوره یا پکیجی قرار نیست به شما فروخته شه و هدف، صرفا یادگیری جمعی و البته تشکیل اجتماعی از افراد یادگیرنده است؛ جمع کسانی که شهامت دارن تا برای ساختن زندگی بهتر، دست به اقدام بزنن! 

فرصت‌ها همیشگی نیستن دوست من؛ تردید رو بذار کنار و همین حالا به دایره‌ی پشیمان‌های کنشگر ملحق شو!

حتی اگه به هر دلیلی نتونستی به صورت زنده تو وبینار شرکت کنی (که البته توصیه می‌کنم حتما تو وبینار باشی)، می‌تونی به بازپخش وبینار به مدت 3 هفته دسترسی داشته باشی تو پنل کاربری‌ات اما باید قبل از شروع وبینار ثبت‌نامت رو نهایی کرده باشی. ضمن اینکه این‌طوری از هدایای وبینار و آموزش‌های تکمیلی هم بهره‌مند می‌شی.

ضمنا اینجا می‌تونی گزارش اولین رویداد قدرت پشیمانی رو ببینی.

به امید دیدار.

سرفصل‌های وبینار

• کالبدشکافی احساس پشیمانی و شیوه‌ی عملکرد آن
• ‏پشیمانی چطور به ارتقاء مهارت تصمیم‌گیری، بهبود عملکرد و تعمیق معنا در زندگی ما کمک می‌کند؟ 
• ‏۴پشیمانی ریشه‌ای 
• ‏نقشه راه بهینه‌سازی پشیمانی 

مخاطبین

هر آن کس که طعم تلخ پشیمانی را در زندگی‎‌اش چشیده، اما این بار آماده است تا از پس خاطرات غم‌انگیزش، بینشی روشنگرانه بیرون بکشد تا در ادامه مسیر زندگی‌ همچون فانوسی در دستانش باشد.

سوالات متداول

پیش‌نیاز شرکت در این رویداد چیست؟

شوق یادگیری و همت اقدام

آیا با شرکت در این وبینار، از خواندن کتاب قدرت پشیمانی بی‌نیاز می‌شوم؟

من هرگز لذت خواندن یک کتاب را از کسی دریغ نمی‌کنم که هیچ، شما را با چند کتاب درجه یک دیگر در زمینه توسعه فردی آشنا خواهم کرد. محتوای این رویداد شامل برخی از مفاهیم کلیدی این کتاب + مباحث مکمل خارج از کتاب است؛ اما خود کتاب پر است از قصه‌های جذاب انسان‌های مختلف و البته روایت پژوهش‌های علمی متعدد که در زمان محدود وبینار نمی‌شود و قرار هم نیست به همه‌ی آن‌ها بپردازیم.

اگر صرفا کتاب را خریداری کنم و بخوانم اما در رویداد شرکت نکنم، چیزی از دست می‌دهم؟

این کتاب به قدری درخشان است که از خواندنش پشیمان نخواهید شد؛ اما از آنجایی که این وبینار تعاملی است و اصولا قرارمان این است که با هم و از هم بیاموزیم، شوق شنیدن روایت‌های همدیگر و لذت یادگیری جمعی است که موجب برپایی این وبینار شده است. حال انتخاب با توست دوست خوبم که آیا می‌خواهی علاوه بر حض خواندن کتاب، در این لذت جمعی شریک شوی یا نه…

این وبینار چه تفاوتی با رویداد حضوری که تابستون برگزار کردید داره؟

با توجه به بازخوردهایی که دریافت کردم، تغییراتی رو در محتوا و روند برگزاری جلسه اعمال می‌کنم تا امکان یادگیری مخاطبین بیشتر شه.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  26 بهمن 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *