وبینار مسیر راه در شهرسازی: از دانشگاه تا میدان عمل

شهرسازی

توضیحات وبینار

شرح وبینار

اگر شما به‌تازگی در این رشته وارد شده باشید احتمالاً با سؤالات بسیاری در مورد آیندة خود خواهید داشت. شهرسازی یک‌رشته گسترده و استراتژیک است که طیف وسیعی از موضوعات را در بر می‌گیرد. این موضوع را می‌توان از تخصص‌های مرتبط با این رشته نیز در نگاه اول به دست آورد. دانشجویان شهرسازی با ورود به این رشته ابتدا با حجم اطلاعاتی وسیع روبرو می‌شوند و طیف وسیعی از  مهارت  وجود دارد که نیاز هست با آن آشنایی پیدا کنند. این در حالی است که از روال حرفه‌ای که در آن قدم گذاشته‌اند اطلاعات زیادی وجود نداشته  و گاه دسترسی به این اطلاعات نیازمند وقت و انرژی بسیار است. تیم شهر سبز به‌عنوان افرادی که تجربه این مسیر را داشته‌اند بر خود لازم دانستند جهت تسهیل راه دانشجویان و ایجاد شفافیت در مورد این مسیر و جایگاه این رشته در ایران و جهان به نکاتی که بتواند دانشجویان را راهنمایی کند بپردازد. با همراهی تیم شهر سبز در این وبینار منتظر یک پیشنهاد ویژه باشید.

مخاطبین

این وبینار برای تمامی دانشجویان شهرسازی بخصوص دانشجویان تازه ورود  این رشته پیشنهاد می‌شود. همچنین متخصصین و دانشجویانی که علاقه‌مند هستند اطلاعات خود را در این مسیر به‌روز کرده و هدف‌گذاری جدیدی باتوجه‌به رشته دانشگاهی خود داشته باشند مناسب است.

سوالات متداول

این وبینار برای چه افرادی مناسب است؟

این وبینار برای تمامی افراد که در حیطه شهرسازی در حال تحصیل هستند و یا قصد دارند این رشته را برای ادامه حرفه خود انتخاب نمایند مناسب است.

این وبینار متخصصین شهرسازی را نیز در بر می‌گیرد؟

این وبینار به‌طورکلی تمامی افرادی که تحصیلات و تخصصی در زمینه شهرسازی دارند می‌تواند مناسب باشد. بااین‌حال هدف اصلی این وبینار گروه افرادی که است به‌تازگی قدم در راه شهرسازی گذاشته‌اند و یا علاقه‌مند به ادامه تحصیل و کار در این حیطه هستند و نیاز دارند از مسیر پیشروی خودآگاه شوند.

این وبینار دارای هزینه است؟

باتوجه‌به هزینه‌هایی که شهر سبز برای تهیه پلتفرم و غیره داشته است هزینه‌ای برای وبینار در نظر گرفته شده است بااین‌حال برای دانشجویان انجمن علمی‌های همکار شامل تخفیف مناسب است. همچنین با عضویت در رسانه‌های اجتماعی شهر سبز می توانید از تخفیفات مناسبی بهره‌مند شوید.

در آخر چه خروجی مدنظر هست؟

بعد از اتمام وبینار شما آگاهی بیشتری نسبت به مسیر راهی که در حرفه شهرسازی پیش رویتان است پیدا خواهید کرد. درحالی‌که این مسیر خلاقیت و چیستی شما را در نظر گرفته است و به دنبال یک راه موفقیت برای همه افراد نمی‌باشد. شما می‌توانید با ترکیب این اطلاعات با دانش و شخصیت خود مسیری منحصربه‌فرد ایجاد نمایید.

شهر سبز چیست؟

شهر سبز مجموعه‌ای تشکیل شده از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته شهرسازی و زمینه‌های مرتبط با آن از جمله برنامه‌ریزی و طراحی شهری است که تلاش دارند بستری مناسب و تخصصی برای دانشجویان و متخصصان این حیطه ایجاد نمایند. از شما می‌خواهیم با حمایت ما در رسانه‌های اجتماعی و بازدید از سایت شهر سبز (Shahresabz.com) ما را در این راه حمایت نمایید.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  20 دی 02 – ساعت 18:00

مدت وبینار: 2 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *