وبینار هرآنچه که باید درباره مسیر شغلی یک «متخصص مارکتینگ اتومیشن» بدانید

وبینار هرآنچه که باید درباره مسیر شغلی یک «متخصص مارکتینگ اتومیشن» بدانید

توضیحات وبینار

کسی پیدا می‌شود که سروکارش با دنیای ‌مارکتینگ باشد و با توجه به سرعت پیشرفت و توسعه بازارها نیاز به ساده‌سازی فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال، شخصی‌سازی ارتباط با مخاطب و افزایش بهره‌وری را احساس نکرده باشد؟

Marketing Automation رویکردی است که به کسب‌وکارها در رفع این نیازها کمک می‌کند.

این وبینار قرار است نقشی همچون راهبری همراه در شروع و ادامه مسیر را برای کسی بازی کند که به مارکتینگ اتومیشن علاقه‌مند است.

در این گفتگوی یک ساعته، مائده دربندی و علی دریابک همراهتان هستند تا پاسخ‌گوی سوال‌هایتان باشند و راه را برایتان روشن‌تر کنند.

در بستر همین گفت‌و‌گو همچنین با بوت‌کمپ‌ «مارکتینگ اتومیشن» رهنما کالج  که با همراهی حامی دوره اسمارتک برگزار می‌شود هم، آشنا خواهید شد.

مخاطبین

بوت‌کمپ‌ «مارکتینگ اتومیشن» برای چه کسانی مناسب است؟


این بوتکمپ که با همکاری شرکت اسمارتک برگزار می‌شود مناسب افرادی است که با اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند و علاقه دارند دانش خود را در زمینه بازاریابی داده‌محور و تکنولوژی‌های رشد کسب‌وکار عمیق‌تر کنند. برای حضور در این بوت‌کمپ باید به یادگیری اصول اولیه برنامه‌نویسی علاقه‌مند باشید و کار با داده‌ها و حل مسائل کسب‌وکار برایتان جذاب باشد. برای این بوت‌کمپ آموزشی نیاز است در طول هفته سه‌شنبه‌ها (از 11 ظهر تا 18 عصر) در رهنماکالج حاضر باشید و علاوه بر این هر هفته حدود 10 ساعت صرف انجام پروژه‌ها کنید و در وبینارهای آنلاین دوره شرکت کنید. شما بعد از گذراندن این بوتکمپ می‌توانید به عنوان Marketing Automation Specialist به مسیر شغلی خود ادامه دهید.

زمان برگزاری

شروع وبینار:  21 اسفند 02 – ساعت 16:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *