وبینار کارگاه تکالیف مالیاتی

تکالیف-مالیاتی-کسب-و-کار

توضیحات وبینار

کارگاه تکالیف مالیاتی

تسلط بر قوانین مالیاتشی، تسلط بر آینده کسب‌وکار شما

موضوع مالیات در شرکت های خصوصی همیشه جزو موضوعات حساس بوده. اکثر شرکت های خصوصی همیشه از مالیات می ترسیدند و ازش فراری بودند و نمی دونستند باید باهاش چیکار کنند. خیلی از این شرکت ها هم تا امروز سعی می کردند که فرار مالیاتی انجام بدن.

اما از دی ماه امسال یک اتفاقی داره می افته که دیگه فرارهای مالیاتی غیر ممکن میشه! کار با سامانه مودیان اجباری میشه و دیگه نمیشه حساب و کتاب ها رو مخفی کرد.

از اداره مالیات میان رصد می کنند و خودشون محاسبه می کنند. در این شرایط بهترین راهکار اینه که شما خودتون یاد بگیرید که چطور محاسبه کنید و گزارش بدید و همکاری کنید با اداره مالیات که اون چیزی که واقعا باید پرداخت کنید رو پرداخت کنید.

اینکه هزینه ها رو چطور ثبت کنید که بیشتر سرمایه شرکت صرف توسعه شرکت و هزینه های خودتون بشه تا پرداخت مالیات خیلی اهمیت پیدا می کنه. در این کارگاه در خدمت استاد محمد قبول، یکی از طراحان سامانه مودیان و یکی از نفرات اول حسابداری و حسابرسی مالیاتی در ایران هستیم تا نگرش صحیحی به شرایط پیش رو پیدا کنیم تا لازم نباشه ساعت ها با اداره مالیات درگیر باشیم.

یادتون باشه که اگر شما زودتر اقدام نکنید و درگیر محاسبات اشتباه اداره مالیات بشید، ممکنه اختلاف اعداد اونقدر زیاد باشه که مدت ها درگیر بشید تا شاید بتونید اون عدد رو اصلاح کنید!

مدرس این کارگاه کیست؟

استاد محمد قبول

  • عضو جامعه حسابداران رسمی ایران iacpa
  • عضو انجمن حسابداران خبره ایران iica
  • عضو انجمن حسابداری ایران iaa
  • انجمن حسابرسان داخلی iaia
  • کارشناس رسمی دادگستری oeo
  • طراح سامانه مودیان

مزایای کارگاه

آموزش جدیدترین و مؤثرترین روش‌های مالیاتی

نکات کلیدی برای جلوگیری از جریمه‌های سنگین

مطالعه موردی واقعی و تجزیه و تحلیل تصمیمات مالیاتی

آموزش روش‌های قانونی برای کاهش مالیات

راهنمایی‌های عملی برای همکاری مؤثر با اداره مالیات

پرسش و پاسخ مستقیم با استاد محمد قبول

ضمانت 100 درصد بازگشت وجه

ما به کاربردی بودن آموزش های جناب قبول ایمان داریم، به همین خاطر ضمانت 100 درصد بازگشت وجه روی این کارگاه قرار دادیم، یعنی شما می تونید در این کارگاه شرکت کنید و اگر احساس کردید آموزش ها برای شما کاربردی نبوده اند، تمام هزینه پرداختی رو باز پس بگیرید.

این ضمانت شرکت در این کارگاه رو برای صاحبین کسب و کار و مدیران مالی به یک تصمیم بدون ریسک تبدیل کرده است. تصمیمی که هیچ ریسکی ندارد اما سود و صرفه جویی مالی و زمانی درخشانی را می تواند برای آنها به همراه داشته باشد.

امتیازات ویژه شرکت کنندگان در کارگاه حضوری

امکان شبکه سازی با مدیران حاضر در کارگاه

پرسش و پاسخ با جناب محمد قبول

شارژ 500 هزارتومانی در سایت مدیربان

دریافت گواهی شرکت در کارگاه در صورت تمایل

تفاوت کارگاه حضوری با مجازی در چیست؟

کارگاه تکالیف مالیاتی به صورت حضوری در مشهد برگزار می گردد و هم زمان به صورت مجازی و وبیناری در ایسمینار نیز اجرا می شود. بنابراین مطالب کاملا یکسان هستند و در یک زمان ارائه می شوند. اما شرکت کنندگان کارگاه حضوری از امکان شبکه سازی با سایر مدیران حاضر در جلسه نیز برخوردار هستند و به صورت حضوری و مستقیم با مدرس کارگاه ارتباط دارند. به علت هزینه بر بودن برگزاری کارگاه به صورت حضوری، هزینه بلیط کارگاه حضوری بیشتر از هزینه وبینار آنلاین است. اگر ساکن مشهد هستید توصیه می کنیم در کارگاه حضوری ثبت نام کنید و اگر در سایر شهرها ساکن هستید، بهتر است بلیط وبینار را تهیه کنید تا مطالب کاربردی این کارگاه را از دست ندهید.

ظرفیت کارگاه حضوری محدود است!

ظرفیت کارگاه حضوری بسیار محدود است، این فرصت رو از دست ندید و قبل از تکمیل ظرفیت حضوری در این کارگاه ثبت نام کنید.

مخاطبین

صاحبین کسب و کار

حسابداران

مدیران مالی

سوالات متداول

هزینه کارگاه زیاد نیست؟

ارزشی که این کارگاه برای کسب و کارها ایجاد می کنه هرگز با هزینه ای که برای اون صرف می کنند قابل مقایسه نیست. به علاوه این هزینه بسیار کمتر از هزینه هر ساعت مشاوره از آقای قبول یا سایر مشاوران مالیاتی زبده است. در ضمن، وجود ضمانت 100 درصدی جایی برای نگرانی از هزینه باقی نمی گذارد.

ضمانت این کارگاه به چه صورتی است؟

با خیال راحت در این کارگاه ثبت نام کنید و از مطالب استفاده کنید، ما به کاربردی بودن آموزش های جناب قبول ایمان داریم به همین خاطر ضمانت 100 درصد بازگشت وجه روی کارگاه قرار دادیم، یعنی در صورت عدم رضایت شما، تمام هزینه دریافت شده به شما عودت می گردد.

من سوالی دارم که پاسخش در این صفحه نیست!

اگر سوال دیگه ای دارید که پاسخش رو در این صفحه پیدا نکردید، می تونید با شماره زیر تماس بگیرید: 09158771495

زمان برگزاری

شروع وبینار:  1 آذر 02 – ساعت 17:00

مدت وبینار: 6 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *