وبینار 10 قدم برای سنیور شدن در مارکتینگ

وبینار 10 قدم برای سنیور شدن در مارکتینگ

توضیحات وبینار

سال جدید را حرفه‌ای شروع کنید!
در این دوره آموزشی، شما 10 قدم اصلی برای حرفه ای تر شدن در دیجیتال مارکتینگ را از طریق فریم‌ورک ها و تمپلیت‌های اختصاصی و همچنین بررسی کیس‌های واقعی یاد خواهید گرفت.

در دنیای امروزی اکوسیستم مارکتینگ ایران که یادگیری ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس از طریق دوره‌های آموزشی مختلف، پیشرفت خوبی داشته و سطح بسیاری از افراد به طور یکسانی حرفه‌ای تر شده است، آموزش این 10 قدم اساسی می‌تواند بزرگترین نقطه تمایز شما از دیگران باشد. این دوره به شما کمک می‌کند تا پازل ذهنی خود را در حوزه مارکتینگ کامل کنید و به مهره‌ای کلیدی تبدیل شوید که با تکیه بر دانش مارکتینگ، دقیقا می‌دانید از ابزارها چه می‌خواهید!

هدف نهایی این دوره آموزشی این است که شما در تمامی ابعاد دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای تر شوید و ضمن پیشرفت شغلی، درآمد بیشتری هم از شغل خود بدست آورید.

چرا این دوره آموزشی مناسب شماست؟

 1. اگر در دوره‌های مختلفی شرکت کرده‌اید و دانش پراکنده‌ای از دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن دارید، این دوره مخصوص شماست چون نظم ذهنی شما رو کامل می‌کند. در واقع این دوره ریسمانی است که حلقه‌های پراکنده ی شما از دانش مارکتینگ را بهم متصل می‌کند.
 2. این دوره بر پایه یک تمپلیت جامع و یکپارچه که توسط مدرس طراحی شده است، آموزش داده می‌شود که تمامی مراحل مارکتینگ از هدف گذاری تا استراتژی و اکشن پلن را شامل می‌شود و پس از آموزش عملی، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 3. در این دوره، بخش‌های کمتر مورد توجه گرفته مارکتینگ آموزش داده می‌شود که خلاءهای ذهنی شما برای تبدیل شدن به یک فرد کامل و تاثیرگذار را پر می‌کند.
 4. در انتهای دوره، برای 25 نفر از افرادی که حضور فعال و موثر در دوره داشته باشند، جلسه منتورینگ خصوصی با مدرس ترتیب داده خواهد شد.
 5. استفاده از AI در این دوره آموزشی نقش محوری خواهد داشت و در تمامی جلسات، نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای پیشبرد فعالیت‌های مارکتینگی آموزش داده خواهد شد.
 6. این دوره آموزشی کاملا جامع بوده و نیاز شما به یادگیری فرآیندهای مارکتینگی، از هدف گذاری و طراحی استراتژی تا سنجش موفقیت کمپین ها و مهارت‌های نرم را دربرمیگیرد.
 7. جلسه رفع اشکال و گروه تلگرامی اختصاصی برای شرکت کنندگان، باعث می‌شود تا هیچ ابهامی درمورد موارد آموزش داده شده در ذهن شما باقی نماند.
 8. اگر تسلط خوبی به ابزارهای مارکتینگی دارید ولی دقیقا نمیدانید که چه استفاده‌هایی از این ابزارها بکنید، این دوره مخصوص شماست!
 9. تمامی سرفصل‌های دوره به صورت سریالی و به هم پیوسته آموزش داده خواهد شد که تا به حال و در این سطح در وب فارسی پوشش داده نشده است.

درباره مدرس : 

سلام، من بیش از 2 سال هست که رهبری تیم دیجیتال مارکتینگ در مجموعه اسنپ فود را برعهده دارم و بیش از 6 سال هست که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنم. در این مدت تمرکز ویژه‌ای به فعالیت‌های مربوط به طراحی استراتژی مارکتینگ، تارگت‌گذاری، طراحی و اجرای بیگ کمپین‌های دیجیتال و تحلیل رقبا داشته ام. بسیار مشتاقم تا تجربیات و دانسته‌های خودم را در زمینه سرفصل‌های دوره با شما به اشتراک بگذارم و در این مسیر همه در کنار هم حرفه‌ای تر شده و پیشرفت کنیم. 

سرفصل‌های وبینار

 1. چطور می‌توانیم استراتژی مناسب یک تیم دیجیتال مارکتینگ را طراحی و اجرا کنیم؟ 
 2. مهم‌ترین KPI های واحد دیجیتال مارکتینگ در صنایع مختلف چیست؟ 
 3. چگونه هدف گذاری مناسبی برای رشد کسب و کار در مراحل مختلف طول عمر آن داشته باشیم؟
 4. مهم‌ترین چنل‌های جذب مشتری کدام‌ها هستند و در صنایع مختلف اهمیت هر کدام به چه شکل است؟ 
 5. چطور رقبای یک کسب و کار را به صورت کامل بررسی و تحلیل کنیم ؟ 
 6. در طراحی کمپین‌های آنلاین چه مراحلی را باید طی بکنیم و مهم‌ترین مواردی که باید در نظر بگیریم چیست؟
 7. چطور اثربخشی و میزان موفقیت کمپین‌های آنلاین خود را بررسی کنیم؟ 
 8. چطور با توجه به اهداف کسب و کار، بودجه مارکتینگ را به صورت مناسب به چنل‌های مختلف مثل سئو و گوگل ادز تخصیص دهیم؟ 
 9. چه داشبوردهایی برای مانیتورینگ مستمر فعالیت‌های تیم دیجیتال مارکتینگ نیاز است؟ ( همراه با تمپلیت اختصاصی برای هر فانکشن)
 10. به عنوان یک سنیور دیجیتال مارکتر چه مهار‌ت‌های نرمی باید داشته باشیم؟ 

مخاطبین

متخصصان دیجیتال مارکتینگ

پرفورمنس مارکترها

متخصصان سئو 

کمپین منیجرها 

زمان برگزاری

شروع وبینار:  1 اسفند 02 – ساعت 19:30

مدت وبینار: 12 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *