کپی از وبینار خودشفادهی

وبینار خودشفادهی

توضیحات وبینار

آیا مدت زیادی هست که از سلامتیت کم شده؟ آیا درگیر بیماری هستی؟
آیا میدونستی که قدرت شفا در دستای خودته؟

عوامل درونی و ذهنی و سبک زندگی ما، ایجادکننده انواع بیماری‌های روانی و جسمی است. تاثیر عوامل روحی و روانی بر سلامت جسمی به عنوان پدیده‌ای بنام”ارتباط مغز بدن” شناخته می‌شود. استرس، نگرانی و حتی علایق و تفکرات مثبت یا منفی می‌توانند بر تعدادی از سیستم‌های بدن از جمله سیستم ایمنی و غدد تاثیر بگذارند. احساسات و هیجانات سرکوب شده(مثل خشم و عصبانیت، کینه و نفرت، گناه، ترس و …) سلول‌های بدن را مریض می‌کنند.

توجه کنید که روان انسان ظرفیت محدودی برای هیجانات و احساسات بیش از اندازه ناگوار دارد بنابراین ظرفیت کم روان باعث می‌شود که هیجانات و احساسات ناخوشایندتان به سمت بدنتان بیاید و در قالب بیماری بروز پیدا کند. توجه به سلامت روان برای سلامت جسمانی ضروری است.

در عصر حاضر ما روزانه تحت بمب‌باران‌های شدید اطلاعاتی و تبلیغاتی مختلف قرار می‌گیریم تا باور داشته باشیم که بیماری‌ها(ام اس، سرطان، تنگی نفس، آنفولانزا، معده درد و …) کاملا طبیعی است یعنی این موضوع به ما القا شده است که درد و بیماری طبیعی است و برای همین وابستگی شدید به انواع داروها پیدا کرده‌ایم. شما بدنتان را به واسطه سبک زندگی‌تان از حالت تعادل خارج می‌کنید و به سمت بیماری پیش می‌برید. سوال اینجاست که آیا این سبک زندگی را چه کسی به وجود می‌آورد؟ خود، خانواده، اجتماع و حتی معافیای بزرگ دارو و غذا و دانسته یا ندانسته در فاز زندگی ناسالم قرار گرفته‌اید.

اگر واقعا احساس میکنی که نیاز داری از دردهای روانی و جسمی‌ات خداحافظی کنی، از بیماری‌های ناعلاج پیشگیری کنی، مسائل روانی‌ات را کنترل کنی تا هم به خودت و هم نسل بعدی‌ات خدمت کنی و یک زندگی سالم را تجربه کنی وبینار خودشفادهی درمان و بیمه‌کننده سلامتی تو هست. در این وبینار با من همراه باش تا بهت کمک کنم بدنت و ذهنت را درمان کنی و سیستم ایمنی بدنتو به اوج قدرتش برسانی و از خودِ بدنت به خودِ بدنت کمک کنی و به شفای درونی برسی.

سرفصل‌های وبینار

راز عجیب سلامتی

عوامل درونی، ذهنی و محیطی ایجادکننده بیماری‌ها

مثلث سلامتی زندگی

سبک زندگی

بیماری روان‌تنی

قدرت ذهن برای بهبود بدن

متوقف کردن اضطراب

تقویت و افزایش سیستم ایمنی بدن

تمرین‌های هیپنوتیزم

تمرین‌های ذهنی و متد خودشفادهی

قدرت شفا

مخاطبین

دوره خودشفادهی مناسب چه افرادی است؟

✔آدم‌هایی که می‌خواهند به سمت شادی و سلامتی پیش برند

✔آدم‌هایی که نمی‌خواهند تا آخر عمرشان بیمار یا بی‌انرژی باشند

✔آدم‌هایی که دنبال این هستند که ذهن و جسم خود را سلامت کنند

✔آدم‌هایی که میخواهند از وابستگی به دارو رها شوند

✔آدم‌هایی که دنبال ریشه‌کن کردن انواع مریضی‌های روانی، جسمی و ناعلاج هستند

زمان برگزاری

شروع وبینار:  19 اسفند 02 – ساعت 17:00

مدت وبینار: 1 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید. هنگام ثبت نام 20% تخفیف با کد تخفیف vanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *