۵ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه کشاورزی فعالیت دارند

دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

دبیر رویداد برترین‌های دانش‌بنیان بخش کشاورزی با بیان اینکه ما در بخش کشاورزی دانش‌بنیان وضعیت مطلوبی نداریم، گفت: فقط ۵ درصد شرکت‌ها در بخش کشاورزی هستند که عمده آنها نیز شرکت‌های نوپا هستند.

رویداد برترین‌های دانش‌بنیان بخش کشاورزی صبح امروز در سالن “آی‌هیت” نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.

دکتر جوادی؛ دبیر رویداد برترین‌های دانش‌بنیان بخش کشاورزی گفت: از ۵۰۰ شرکت دعوت کردیم و ۴۷ شرکت برتر انتخاب شده در این نمایشگاه حضور دارند ضمن آنکه در این نمایشگاه اتحادیه‌ها و انجمن‌ها نیز حضور دارند.

دبیر این رویداد با بیان اینکه ما در بخش کشاورزی دانش‌بنیان وضعیت مطلوبی نداریم، گفت: فقط ۵ درصد شرکت‌ها در بخش کشاورزی هستند که عمده آنها نیز شرکت‌های نوپا هستند.

وی تاکید کرد: وضعیت ما در هسته‌ها بد نیست اما اگر در هسته به سمت لاین حرکت کنیم وضعیت ما اصلاً خوب و مطلوب نیست! در قسمت نهاده‌ها برداشت کاشت و … نیز وضعیت ما مطلوب نیست.

دبیر رویداد برترین‌های دانش‌بنیان بخش کشاورزی گفت: ۵۲۴ شرکت دانش‌بنیان در بخش کشاورزی داریم. همچنین ۸۵۴ محصول در بخش کشاورزی وجود دارد.

وی تاکید کرد: شرکت‌هایی که در نمایشگاه فعلی قرار دارند به ۳۰ شرکت محصولات خود را صادر می‌کنند. همچنین در این نمایشگاه ۱۲ نشست و چهار رونمایی از محصولات را نیز خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *