دوره عالی مدیریت MBAباگواهینامه معتبرازوزارت

دوره عالی مدیریت MBAباگواهینامه معتبرازوزارت

توضیحات

با یک نگاه ساده به تاریخچه رهبری کسب و کار (MBA) متوجه خواهید شد که از سال های دورکشورهای مدرن و توسعه یافته با اجرای این دوره های تخصصی مدیریت به چه جایگاهی در تمامی حوزه های کسب و کار دست یافته اند.

در بازار کسب و کار همیشه چشم انداز تجربه برای اشخاص، مهم ترین جایگاه را به خود اختصاص می دهد. ولی در قرن جدید و همچنین از زمان شیوع ویروس کرونا تمامی چهارچوب های کسب و کار تغییرات بسیار زیادی به خود دیده اند، دیگر تجربیات کارآمدی گذشته را ندارند و به نوعی کسب و کار ها دارای الگوریتم های متغییری شده اند که، برای بهتر مدیریت کردن این تغییرات  نیاز به دانش و اطلاعات داریم  .

مدیریت در کسب و کار ها سال هاست در کشورهای توسعه یافته جایگاه خودش را با رهبری  کردن در کسب و کار عوض کرده است و گویا رهبری کردن یا مدیریت به سبک رهبری برای رشد کسب و کار و رسیدن به موفقیت اثر گذاری بیشتری به خود اختصاص داده  است.

سرمایه گذاری آموزشی روی دوره های جامع و تخصصی MBA می تواند به صرفه ترین سرمایه گذاری برای مدیران و یا صاحبان کسب و کار تلقی شود. که از نظر علم رهبری و مدیریتی کارآمدی لازم را به اشخاص می دهد تا بتوانند با استراتژی تاثیرگذار در بازار کسب و کارشان باقی بمانند و به رشد قابل توجهی برسند.

بر اساس همین نظریه، این دوره با سرفصل های آموزشی که در اختیار مدیران و دانش پذیران قرار می دهد میتواند آنها را سال های سال در حوزه های مختلف کاری یاری نماید.

نوع برگزاری

دوره به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

زمان برگزاری

  • شروع: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *