مسعود گوهری‌منش: مدرسه کسب و کار دانشجویی در دانشگاه تربت‌حیدریه دایر شد

دانشگاه تربیت حیدریه

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه تربت‌حیدریه گفت: برای نخستین بار از همین ماه مدرسه کسب و کار پاییزه و زمستانه برای دانشجویان دایر در این دانشگاه دایر شد.

 به نقل از ایلنا، «مسعود گوهری‌منش» افزود: این اقدام در هفته پژوهش و با هدف آماده سازی دانشجویان برای کسب توامان علم و عمل در روزهای چهارشنبه هر هفته دایر است.

وی با بیان اینکه یکی مشکلات اساسی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، فقدان مهارت‌های عملی و به تبع آن بیکاری است، گفت: در این دوره‌های آموزشی دانشجویان با مهارت‌های نرم‌افزاری و به خصوص کسب و کارهای آینده در فضای دیجیتال آشنا می‌شوند.

رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه تربت‌حیدریه در ادامه به فعالیت‌های این گروه در پیوند با جامعه صنعتی تربت‌حیدریه نیز پرداخت و گفت: همچنین برای برقراری هر چه بهتر جامعه داشگاهی با واحدهای صنعتی این شهرستان، یک دوره فرصت مطالعاتی تخصصی دایر که در این استا تاکنون بالغ بر ۳۰ درصد استادان ثابت و مدعو شرکت کرده و گواهینامه لازم را نیز دریافت کرده‌اند.

گوهری‌منش اظهار کرد: هر چند این اقدامات تازه و بدیع هستند و با در نظر گرفتن وضعیت ۲ سال قبل که کارآفرینان این خطه توجهی نسبت به جامعه دانشگاهی نداشتند، اما اینک شاهد برقراری ارتباط بیشتر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *