اخبار و اطلاعیه ها

۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در اردبیل پرداخت شد

تسهیلات

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه کسب و کارهای نوین جوانان وندا:

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: در طول امسال ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زا و کارآفرینی در استان اردبیل پرداخت شده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «یاسر عبداللهی عابد»، گفت: در طول امسال ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زا و کارآفرینی در استان اردبیل پرداخت شده و در دهه فجر امسال ۶۸ طرح اقتصادی آماده بهره‌برداری است.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل با اشاره به اینکه یک هزار و ۵۰۰ نفر با اجرای این طرح‌ها صاحب شغل می‌شوند می گوید: ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب در بخش‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه درصدد هستیم تا از ظرفیت سرمایه‌گذاران بهره‌گیری کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

به گفته او، حوزه تسهیلات ازدواج بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که نسبت به پارسال ۶۰ درصد رشد را نشان می‌دهد و در این زمینه بانک‌های عامل همکاری‌های لازم را در این زمینه دارند.

عبداللهی گفت: حمایت‌های صندوق کارآفرینی امید برای پشتیبانی از طرح‌های اقتصادی و تولیدی به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است و در این زمینه ۶۸۱ طرح مورد حمایت صندوق کارآفرینی در استان اردبیل اجرایی می‌شود که ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به این صندوق پرداخت شده است.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل می گوید: اشتغال‌زایی برای یک هزار و ۹۷۵ نفر در استان اردبیل مهیا شده که در این زمینه سرمایه‌گذاری طرح‌ها با ۳۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که در این زمینه با تکیه بر سطح مهارت و دانش و تکنولوژی برتر می‌تواند محصولات متنوع و باکیفیتی را تولید و در بازار عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *